2737
2739
عنوان

کیا میگن آوردن بچه زندگی زناشویی رو سخت یا سرد میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1897 بازدید | 135 پست
مردا فقط بهر تماشا امده اند😏توف

😄😄😄👍👍 من که از چن وقت قبل بارداری رابطه با شوهر تعطیل، الان چن ماهی هم هست که جا خوابمون هم جدا شده، آخه شوهرم بد خوابه میترسه کنارم بخوابه 😏

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
عزیزم منم نوزاد دوقلو دارم با یه پسر شش ساله شیطون.میدونم سخته ولی اگه ادم رابطه رو تو اولویت بذاره ...

من شوهرم اصلا کمکم نکرد ینی  اصلا وقتشو نداشت واسه همین من همش میرفتم خونه مامانم تا کمکم کنه و این باعث شد ک خیلی دور شیم از هم منو شوهرم، البته بچهام الان بزرگتر شدن خدا رو شکر اوضاع کمی رو ب بهبوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نشه زندگی عالی و عاشقانه ام با همسرم رو خراب کنم که چی همش در حال تفریح و شادی و مسافرتیم همش ...

من توام یا تو منی

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ
2728
من شوهرم اصلا کمکم نکرد ینی  اصلا وقتشو نداشت واسه همین من همش میرفتم خونه مامانم تا کمکم کنه و ...

عزیزم مدیریتت ضعیف بوده.من از بدو تولد و بیمارستان دست تنها بودم با دوقلو نارس شوهرمم کارش صبح تاشب.کمک صفر. ولی خونه رو ترک نکردم و تلاشمو کردم به روال سابق برگردیم.تقریبا۴ماهگیشون به اون ور به روال سابق برگشتیم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببين من يه بچه دارم  بچمم واقعا دوست دارم و عاشقشم ولي اگر فقط انتخاب خودم بود مطلقا بچه دار نميشدم تو اين جامعه ترجيح ميدادم تمام زندگيمو بدون نگراني يراي هيچ كسي با پولام عشقو خال كنم بعدشم بدون هيج استرسي تو پيري بميرم ولي متاسفانه شوهرم عشق بچه بود من قبل ازدواج يه زندگي عالي داشتم دو سه ماه يه بار مسافرت مي رفتم با شوهرم هفته تي يكي دو بار تو يه رستوران خوب غذا مي خورديم كلي پاساژ گردي و خيابون گردي داشتيم كلي فضاي دو نفره داشتيم كلي وقت براي مطالعه و فيلم ديدن و سينما رفتنو كاراي مورد علاقم هر وقت هر كي از در خونه من امد تو مي گفت اماده شدي بري مهموني!!؟؟ ميگفتم نه جايي نمي رفتم بس كه هميشه مرتب و شيك بودم ولي الان از هيچ كدوم اينا خبري نيست بمب وسط همه خوشيامون تركيد مخصوصا ما كه هيچ كس هيچ مسوليتي در مورد بچمون قبوب نكرد و همه چيش پاي خودمونه و بچمونم يه عالمه شيطونه و نق نقو تشريف داره انقدر همه جاي زندگيمو پر كرده كه رفتم موهامو پسرنه زدم چون ديگه حسو حال رسيدگي بهشو نداشتم  يعني شوهرم كه انقدر واسه بچه له له ميزد الان همش ميگه كاش ده سال بعد بچه دار ميشديم نه الان حالا شكر خدا ما دغدغه ماليشو نداشتيم اونا كه اونم دارن ديگه نور علي نوره... خلاصه بهت ميگم همه شعار مدن ميگم شيرينيش بيشتره يا خدا روزي رسونه همه از احساساته بچه داري واقعا صبرو فداكاريه زيادي ميخواد تو حتي شايد بعد مرگتم مجبوري نگران اولادت باشي به هر حال ادم باسد واقع بين باشه

خب اینجور که شما میگی بد بوده ولی خودتو باهاش وفق دادی

اره عزیزم منم نظرم مثل تو بود ولی شوهرم بچه دوست داشت واقعا 

تو رابطمون مشکلی ایجاد نشده آنچنان ولی مسولیت مادر بودن واقعا سخته 

2740
ببين من يه بچه دارم  بچمم واقعا دوست دارم و عاشقشم ولي اگر فقط انتخاب خودم بود مطلقا بچه دار نم ...

حرفات کاملا درسته ولی حالا که اومده و شما مسولشی بهترین باشین براش

من دوقلو دارم زندگیمون قشششنگ از این رو ب اون رو شده نمیخام ناشکری کنم خدا رو روزی هزاران بار شکر می ...

خدا لعنت کنه اونایی که ملتو تشویق به بچه داری میکنن

بخودم مربوطه ..تو بدبختی دلیل بر این نیست ک منم بدبختم و بچم قراره بدبخت بشه  اگر همه قرار باش ...

تو ایران وقتی بچه بزرگ شه حتی آی خوردن هم دیگه نداریم چه برسه به کار و شغل وسرمایه و تفریح

خوشبخت میشن؟ 

شما کلا نظرت رو منفیه تاپیک زدنت هم گویا برای سرگرمی بوده

ببخشید شما اینجا داشتین مسائل فیزیک کوانتم رو حل و فصل می‌کردید ساعت سه شب تایپیک من برای سرگرمی بوده حواستون پرت شده