2733
2739
عنوان

کیا میگن آوردن بچه زندگی زناشویی رو سخت یا سرد میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1897 بازدید | 135 پست
من دوقلو دارم زندگیمون قشششنگ از این رو ب اون رو شده نمیخام ناشکری کنم خدا رو روزی هزاران بار شکر می ...

عزیزم منم نوزاد دوقلو دارم با یه پسر شش ساله شیطون.میدونم سخته ولی اگه ادم رابطه رو تو اولویت بذاره میبینه که میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه تاثیر مثبتی داره واقعا جز اینکه یه نفر به بدبختای ایران اضافه کردی

بخودم مربوطه ..تو بدبختی دلیل بر این نیست ک منم بدبختم و بچم قراره بدبخت بشه 

اگر همه قرار باشه مثل تو فکر کنن ادمی رو زمین وجود نداشت

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
چرا نشه زندگی عالی و عاشقانه ام با همسرم رو خراب کنم که چی همش در حال تفریح و شادی و مسافرتیم همش ...

ببین عزیزم بچه وقتی کوچیکه واقعا آدم از زندگی میفته ببین من خودم وقتی بچم ب دنیا آومد گفتم وای چه کاری بود آخه دیگه جایی نمیتونیم بریم دیگه راحت نیستم خواب ندارم ولی به اینکه تنها باشم و یه روز این بدون بچه بودن اذیتم کنه فکر میکنم میبینم وجود بچه خوبه ببین این زنه که رابطه رو میتونه خوب نگه داره متاسفانه ما خانما وقتی بچه میاد شوهرو ول میکنیم و می‌چسبیم به بچه همین میشه که سردی به وجود میاد به خاطر خستگی 

2728
اونایی که میگن تاثیر مثبت داره توضیح بدن

مختصر و مفید بگم .باباشون وقتی خندشونو میبینه وقتی شیرین زبونی دخترم و بزرگ شدن‌پسرمو میبینه خستگیش میره و انرژیش ببشتر میشه .ذوق زندگیش روی شادیه منم تاثیر داره

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

عزیزم بچه باعث بهتر شدن یا عمیق تر شدن رابطه زناشویی نمیشه. اتفاقا زمانی که بچه میاد تازه مشکلات بین زوجین خودشو نشون میده. بچه به گمان من شمشیر دو لبه است. البته این نظر من. 

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد
2738
چرا نشه زندگی عالی و عاشقانه ام با همسرم رو خراب کنم که چی همش در حال تفریح و شادی و مسافرتیم همش ...

یه چیزو بگم اینکه تاثیرات منفی دایمی نیستن...مخصوصا توی دو سال اول خیلی مشخصه.....و اینکه من اگه قبل از بارداریم  همه این سختیا رو میذونستم بازم باردار میشدم.....مادر شدن بی نهایت لذتبخشه

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

منم ۳ سال همش تفریح کردم ولی گاهی ب خاطر دانشگاه و یا کار و...نمیرفتیم جایی چندین ماه

الان بچم ۳ ماهشه

یک مسافرت یک ماهه

یک مسافرت زیارتی 

یک مسافرت تفریحی تاالان رفتیم

بنظر خودم بستگی ب دید خودت داره همه چیز

دوستی دارم ۴ماهه زایمان کرده هنوز بچش رو از خونه بیرون نبرده مگر برای بهداشت و...تازه من عمل هم کردم ولی همه چی همه چی به خودت وهماهنگی شوهرت بستگی داره بچه ک بی زبونه فقط مراقبت و عشق ساکتش میکنه

راستی مسافرت ها و خوشیهام بنظرم دوبرابر شد

هرچند خییلی سخته اداره کردن ولیدمن تلاشم اینه مدیریت کنم همه چی رو باهم میخوام و بهش رسیدم

نسل انسان باقی بمونه چیز خوبیه؟؟ 

ببین عزیزم تصمیم به بچه دار شدن چیزی نیست که با حرف و دلیل اینو اون بخواد گرفته بشه. یه حس نیاز درونی هست که هرکی حس میکنه الان دوست داره یه بچه از خودش داشته باشه و بزرگش کنه ، براش اقدام میکنه. 

اونی که خود خواسته اقدام میکنه قطعا توانایی روبرویی با سختی هاش رو هم در خودش میبینه. شما اگه تمایلی به داشتن بچه نداری هیچ عیبی نداره. قرار نیست همه حتما بچه داشته باشن. بچه یه مسئولیت بزرگه و از روزی که داخل شکم شما به وجود میاد تا روزی که سرانجام بگیره و مستقل بشه شما در قبالش مسئول هستی.

اگه چنین از خودگذشتگی و توانایی رو در خودت نمیبینی اتفاقا خیلی بهتره بچه نیاری. خیلی ها بودن که نمیخواستن ولی بخاطر جبر جامعه یا خانواده و اقوام یا حتی همسر ، مجبور شدن بچه بیارن و از روزی که بچه به دنیا اومد نه خودشون خیر دیدن نه اون بچه، تهش یه ادم پر از عقده و مشکل تحویل جامعه دادن. 

تصمیم خیلی مهمیه و فقط و فقط شما میتونی با توجه به شرایط زندگیت و روحیات خودت تصمیم بگیری

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
نظرت خیلی احساسیه تا منطقی این یکم کودکانست

خانم ها معمولا با احساساتشون احساس خوشبختی و یا عدم خوشبختی میکنن.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ببین عزیزم بچه وقتی کوچیکه واقعا آدم از زندگی میفته ببین من خودم وقتی بچم ب دنیا آومد گفتم وای چه کا ...

خب اینجور که شما میگی بد بوده ولی خودتو باهاش وفق دادی