2733
2734

مثلا توجهشون به همدیگه کم میشه یا سختی های بچه داری اعصابشونو به هم میریزه و با هم بد میشن

تعداد رای : 110
نظرسنجی
منفی
38
34%
مثبت
55
50%
بی تاثیر
17
15%

بله صد در صد رو روابط همسری تاثیر میزاره هر کی میگه نمیزاره دروغ میگه از اعصاب ک دیگه نگم برات

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من میگم باعث سردی نمیشه سرد و گرمی بستگی ب میزان علاقه طرفین داره

ولی شرایط جسمی و روحی ما خانما خود به خود بعد زایمان باعث کم شدن رابطه ها و بد خوابی نینی باعث شلختگی امور خونه میشه

بله صد در صد رو روابط همسری تاثیر میزاره هر کی میگه نمیزاره دروغ میگه از اعصاب ک دیگه نگم برات

ینی تاثیر منفی میذاره؟! 🤔 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
2738

عزیزم طبعا وقتی یه موجود دیگه وارد زندگی بشه که هیچ قدرتی نداره از خودش دفاع کنه. توجه والدین بیشتر معطوف اون بچه میشن و اینجوری کمتر به هم دیگه رسیدگی میکنن و این مسئله باعث میشه که یه مدتی از هم دور بشن. که البته تو بعضی زوجین اینجوری نیست اما ۹۹ درصد اینجوری میشن که بعد از چند ماه باز همه چیز  به روال عادی میرسه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

من دوقلو دارم به شدت روی روابطمون تاثیر منفی گذاشته مخصوصا اینکه همسر من رفیق بازه و کم خونه میاد ولی تاثیر مثبتی که روی من داشته اینه که دیگه حداقل بخاطر بچه ها گیر نمیدم بهش😂😂

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

بستگی به مدیریت زن هم داره  بنظرم

من تو این چن ماه ک نینی دارم اگر وقتی میخوابه باهاش بخوابم معمولا بعدش سرحالم هم به کارام میرسم هم ب خودم هم ب نینی 

ولی مثلا الان اون از ۱ خوابه من تو نینی سایتم بخاطر علایق خودم چون یکم وابسته م ب نینی سایت. مطمئنم نمیتونم صبح ب شوهرم صبحونه بدم و یا بدرقه ش کنم ویا زود پاشم کارامو بکنم.بچمم وقتی شیر بخواد و من خوابم بیاد با نق بهش شیر میدیم دراین صورت ک من بی نظم باشم

من دوقلو دارم به شدت روی روابطمون تاثیر منفی گذاشته مخصوصا اینکه همسر من رفیق بازه و کم خونه میاد ول ...

تو کامنتا اکثرا گفتن منفیه ولی اونایی که مثبت رای دادن نمیان بگن چه تاثیر مثبتی داره

ینی تاثیر منفی میذاره؟! 🤔 

صد در صد .....اصلا شک نکن!!

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706