2737
2739
عنوان

کیا میگن آوردن بچه زندگی زناشویی رو سخت یا سرد میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1897 بازدید | 135 پست

منم تا چند وقت پیش مثل شما فکر میکردم همش میگفتم چرا باید یه نفرو وارد این دنیای پر از سختی بکنم اونم تو همچین جغرافیایی که هر روز با هزار تا مشکل سر و کله بزنه ولی خوشبختانه یا متاسفانه میل به مادر شدن در من بیشتر از حد تصورم بود و با علم به اینکه ممکنه زندگی زناشوییم سرد و کمرنگ شه برای بارداری اقدام کردم هرچند که مثل شما در سفر و خوشگذرونی نبودیم که نگران از دست رفتنش باشیم و من نقش مادر بودن رو از همسر بودن بیشتر دوست دارم به هر حال تمام اینها بسته به احساساتتون هست ولی با اینحال حق طبیعی و مطلق  شماست که نخوای فرزندی داشته باشی و باید بهتون احترام گذاشت که زیر بار تابوهای اجتماعی روی خواسته خودت پا نمیزاری

ادم عاقل و بالغ 

بااااااااااااید

شعور این رو داشته باشه 

که 

زندگی قبل و بعد از بچه داری باهم فرق میکنه 

اگه شعور داشته باشن طرفین 

زندگی روز به روز شادتر هم میشه

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ایران وقتی بچه بزرگ شه حتی آی خوردن هم دیگه نداریم چه برسه به کار و شغل وسرمایه و تفریح خوشبخت م ...

چقدر نگاهت به زندگی سیاهه

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 
2728
تو راصی ای ازینکه به دنیا اومدی؟ 

اره من که راضی ام چرانباد باشیم ومثل خودمون بوجودبیاریم  بچه هاخیلی شیرین ودوست داشتنی اند بخدامابی حوصله وراحت طلب شدیم وفقط میخوایم تمام وقتمان براخودمون باشه وبچه ها زود زود خودشون بزرگ شن خدایا به ماصبروحوصله ورزق عطا کن آمین

کاربر قدیمی ام  ❤پاییز بهاریست که عاشق شده است❤
یعنی بهتر میشه یا بدتر

چند سالته. شاید چن سال دیگه نظرت عوض بشه در رابطه با بچه وقتی که ببینی همه اطرافیان بچه دارن و زندگی شیرین و شما هم.بالخره از تفریح رفتنای دو نفری خسته میشین و یه هیجان جدیدی میخای تجربه کنین اونوقت خدا نکنه که از سن باروریت گذشته باشه که باید سختیهای زیادی تحنل کنی مخصوصا اگه شوهرت بچه خاسته باشه که دیگه....... من خودم.ده سال بچه نداشتم همه خوشی هم با شوهرم کردم.ولی اخرش نمیشد و بجایی بچیزی کم بود و الان الحمدلله جای خالی. تو زندگیم پرشده و راصی هن هستیم

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
2740

منم فک میکنم بچه زندگیمو داغون میکنه بچه های دیگرانو میبینم ضعف میکنم باهاشون ساعتها باری میکنم ولی خودم اقدام نمیکنم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
غیر ازینه؟  همین الان تازه خیلی شهرها آب ندارن

وا ینی واسه بی آبی احتمالی اینده بچه دار نشیم 

بابا اینده نگرررر

ول کن بابا 

برو نمازتو بخون 

از خدا بخواه با ندادن بچه امتحانت نکنه 

نعمته که بعد چن سال جای خالیشو حس میکنی عزیزم 

غیر ازینه؟  همین الان تازه خیلی شهرها آب ندارن

نگفتی چند سالته ؟

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
وا ینی واسه بی آبی احتمالی اینده بچه دار نشیم  بابا اینده نگرررر ول کن بابا  برو ...

تو برو نماز بخون دعا کن همینجوری که تا الان مستجاب شده دعاهای ایرانیا

این چیزا رو با حیون خونگی هم میشه داشت تاثیر واقعی بگین بدون احساساتی شدن

عزیزم ما هزار تا دلیل بیاریم که نظر شما تغییر نمی کنه  .... مادر شدن یه موهبت الهی که از ابتدای خلقت توو وجود هر زن نهادینه شده ، این که شما حالا نمیخواین یا دوس ندارین هم باز قابل احترامه ، همه جای دنیا حتی سلبریتی های معروف دنیا هم چند تا بچه دارن ، من دوتا بچه دارم العی شکر توی این هشت سال یه شب هم از همسرم جدا نخوابیذم ، هردو تامون هم بهم وابسته تر شدیم ... دلیل سردی چیز دیگه ی نه بچه ...