2737
2734
عنوان

کیا میگن آوردن بچه زندگی زناشویی رو سخت یا سرد میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1898 بازدید | 135 پست
تو ایران وقتی بچه بزرگ شه حتی آی خوردن هم دیگه نداریم چه برسه به کار و شغل وسرمایه و تفریح خوشبخت م ...

عزیز کی فکر میکردم امسال ذخایر آبی کشور پر شه ... از کجا معلوم بچه های ما از یه سالی واسه ادامه زندگی خارج نرن ، یا از کجا معلوم آینده بهتر نشه ، انرژی مثبت بدیم ، دعای خوب کنیم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه و هرگز نمیخوام

یمییب سن غاز اتی بیلمیسن لذتی

بسیار   بسیار تاثیر مثبتی داره اگه زن مدیرت کنه

من یک پسر دارم 

خداروشکر زندگیمون خیلی قشنگ تر شده

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2731
خدا لعنت کنه اونایی که ملتو تشویق به بچه داری میکنن

شما که بچه نداری 

چطوری میتونی حرف اونارو درک کنی؟ ؟؟؟؟؟؟

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738
چادری بدبخت اسمشم گذاشته دلبر زیبا خخخخخ

با این طرز فکر و رفتارت 

به نظرمن تو یه خانواده ای به وجود اومدی که تمام تلاششون رو برای عقده ای کردنت انجام دادن

من خیلی خوشبختم خداروشکر یکی دیگرو هم خوشبخت کردم😊

دقیقا منم این حس رو دارم

خدارو شکر

مادر بودن حس ناب و فوق العاده ایه

2706