2733
2734
پس کجا میگوزی مثلا میری دسشویی یه گوز میزنی میای؟

خخخخخخ حالا این هیچی بگو گوز پیچ نمیشی 

من ی شب دلم بد پیچ میداد سختم بود برم دستشویی  بعد خودمو نگه داشتم نگو ابن باده خیال برگشت نداشت همون جا تو رودم جاخوش کرد ای ی دردی دلمـگرفته بودم فقط جیغ میمشیدم رفتیم بیمارستا سرم زدم بعد تو ماشین ب شوهرم گفتم فک کنم شکمم باد داشت ب خاطر اون بود شوهرم اونجا تو ماشین اعلام کرد گوزپیچ شدی ک 

از این ب بعد گوز تو خونه ما ازاد اعلام میشود برای خانمی😀😀😀😀😀

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خخخخخخ حالا این هیچی بگو گوز پیچ نمیشی  من ی شب دلم بد پیچ میداد سختم بود برم دستشویی  بع ...

خخخخ وای مردمممم

گوز پیچ شده بودییییی😂😂😂

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
اصلا کوزم نمیاد😆🤦‍♀️شاید سالی‌ چهار پنج بار پیش بیاد

عاروغ میزنی؟؟؟؟ اخه بادا شکم ی جا باید برن

من بلد نیستم عاروغ بزنم البته از اونا ک تو جنع میزنن خیلی حالم بد میشهولی شوهرم میگ بیشتر دردا معدت ب خاطر همینه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2740
خخخخ وای مردمممم گوز پیچ شده بودییییی😂😂😂

اوففففف اره وحشتناک

اصلا کوزم نمیاد😆🤦‍♀️شاید سالی‌ چهار پنج بار پیش بیاد

تو طبیعی نیستی بنظرم حتما برو دکتر 

چون ادم باید روزی میانگین ۱۵ بار بگوزه

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2706