2733
2734
خخخخ فک میکنی برامنم اوایل نمیگوزید نت دوسال صدا ازش نشنید بعضی وقتا ک سرفه میزد ی چی ازش در میرفت و ...

اولا حتی توماشینم ک باهم بودیم وقتی میخواست بگوزه ترمز میکرد میرفت پشت ماشین ولی صبح ب جای سلام میگوزه

تو خیلی زندگیو جدی گرفتی😂😂😂😂

دست خودم نیس چندشم میشه😆حتی جلو شوهرم اگه تو نوزادی بچه ها میگوزیدن میگفتم بچه صدا داد😁روم نمیشد جلوش بگم گوز😆😆😆تا الان یبارم نگفتم🤦‍♀️😆

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آقا میرفت توالت فرنگی میرید درست دکمه رو فشار نمیداد . همیشه بعد از رفتنش میرفتم میشستم بعدم زنگ میز ...

عووووق😣😣😣 این دیگه خیلی چندش بود

باید مدال بدم ب شوهرت😣😣

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
مجردی؟ ما اون اولا نوبتی جیش میکردم میدیدیم همو    

نه بابا چهار ساله ازدواج کردم

ولی جلوم جیش نمیکنه

البته فکرکنم اگر یکاری باشه که انجام نمیده همینه😂ولی خیلی دووووست

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
شبا میگوزه تا بوش میاد میخوام فرار کنم میپره جلوم در اتاقو میبنده میگه نفس بکشششش لعنتی بوی زندگی می ...

ببخشیدا خیلی بی ادبه عوووووق😷😷😷

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
اون روز اینقدر عصبی شدم بمب گوزید اومد دومی رو بزنه ،گفتم اگ تو بگوزی من میرینم😂😂😂😂😂

خخخخخخ مردم از خنده😂😂😂😂😂

اولا حتی توماشینم ک باهم بودیم وقتی میخواست بگوزه ترمز میکرد میرفت پشت ماشین ولی صبح ب جای سلام میگو ...

نگووووو😂😂😂

2706