2737
2734
خخخخخخ حالا این هیچی بگو گوز پیچ نمیشی  من ی شب دلم بد پیچ میداد سختم بود برم دستشویی  بع ...

وای خدا نکشتت بخاطر یه گوز رفتی بیمارستان🤣🤣🤣

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
عاروغ میزنی؟؟؟؟ اخه بادا شکم ی جا باید برن من بلد نیستم عاروغ بزنم البته از اونا ک تو جنع میزنن خیل ...

نه ب اون صورت

اخه موقع غذا اصلاااا حرف نمیزنم

شاید از اینه😁🤣

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوخی نکن......منم گوزو نیستم زیاد ولی نه 4,5سال ی بار دو سه روز ی بار

حتما تو خواب میگوزی نمیفهمی😁

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2731
بره به دکتر بگه من نمیگوزم ببخشید دکتر چرا من نمیگوزم 

چه عیبی داره🤣🤣

نه ب اون صورت اخه موقع غذا اصلاااا حرف نمیزنم شاید از اینه😁🤣

خخخخخ چطور مبتونید وافعا😒 

نه به اون صورت ک نداریم اگرم گوشه کنار میزنی خوب خودش تاثیر داره  اگرم نمیزنی ک خودت داغون میشی

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2740
وای دیت لای انگشت پا و در یک عملیات انتحاری بوش میکنن فکر میکنن ما ندیدیم نمیدونن ما زنا همه جا حاضر ...

عهههههه نمیدونم چرا خوشششون میاد😂😂😂

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
هیچوقت حس خفگی اون لحظه رو یادم نمیره🤣🤣😣😣من کلا زود نفسم میگیره حتی فکر میکنم یجا گیرکنم ب سرفه ...

چقد بدجنسه اینکارو میکنه😂😂😂😂

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!