2737
2734
عنوان

😔😔😔😔میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 32 پست

خب ی برنامه پیاده روی توی صب برای خودت بزار و برو پیاده روی توی پارک و جای ک سرسبز هستش و درخت داره.هم روحیه ات خوب میشه هم پوستت شاداب و هم گرسنه میشی و انگیزه میشه برای صبحانه خوردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همه زندگیا مشکل دارن من سختیای زیادی کشیدم الان اوضاع بهتره من حالم اوک نیست

پس خودت یه حرکتی بزن پاشو دوش بگیر شبا زود بخواب هروعده را به موقع بخور صبح زودپاشو باشگاه برو...میدونم سخته اما چه میشه کرد دیگه

2728
پس خودت یه حرکتی بزن پاشو دوش بگیر شبا زود بخواب هروعده را به موقع بخور صبح زودپاشو باشگاه برو...مید ...

ناهار و شام بموقست شبم ک یازده خوابم دو سه ماه پیش همش فکرم درگیر خونه و تمیز کردنش بود الان هیچی هیچی

اصلا سرد مجاز ام شدم همسرم کلی ازم دور شده

خوب دیگه پس بخاطرسردمزاجیه که خیلی هم عوارض داره خدای نکرده افسردگی هم میگیری زیره حتمادم کن بخوریاپودرشوبریزتوچایی دمنوش رازیانه هم برای سردمزاجی خانوماعاااالیه

اصلا انگیزه ورزش ندارم ورزشمو ک میکنم حوصله تغذیه بعدشو ندارم 

پیش یه روانسناس بری بد نیست

تنها کسی که هنگام گریه‌ام به من نخندید و همراهم گریه کرد،... آیینه بود که منِ ظالم شیشه‌اش را شکستم....
2738
وایئ چقدر دلم میخواد آهنگ بزارم برقصم ولی گرمه همینجوری  دارم میپزم

😂والا منم میگم ولی حسش نیست از رو تخت بلند شم😂

تنها کسی که هنگام گریه‌ام به من نخندید و همراهم گریه کرد،... آیینه بود که منِ ظالم شیشه‌اش را شکستم....
😂والا منم میگم ولی حسش نیست از رو تخت بلند شم😂

😂

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خدایی شما الان حوصله داری با آهنگ برقصی؟

حوصله دارم ولی گرمه خودم و ولو کردم جلو کولر و گوشی بدست😂

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
حوصله دارم ولی گرمه خودم و ولو کردم جلو کولر و گوشی بدست😂

منم دقیقا همینطورم. لعنتی سایتش یه جوریه میای توش نمی تونی بری بیرون.

منم دقیقا همینطورم. لعنتی سایتش یه جوریه میای توش نمی تونی بری بیرون.

همون منم معتاد شدم تا چشم باز میکنم گوشی بدست موضوعات متفاوت

فوضول هم که هستم همه جا نظر میدم😁

همون منم معتاد شدم تا چشم باز میکنم گوشی بدست موضوعات متفاوت فوضول هم که هستم همه جا نظر میدم😁

من دیشب ثبت نام کردم از صبح یه پا دکتر روانشناس شدم😂

2706