2733
2734
عنوان

دخترم همش نقاشی میکشه ..خسته نمیشه یعنی 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 70 پست
روابط اجتماعیش هم خوبه ..مثلا با همسایه ها و تو پارک با بچه ها اما اینکه یه ربع میشینه نقاشی میکشه ...

یه ربع چیزی نیست خوبه حساس نشو

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
جان 😍😍😍  دختره من هنوز‌کوچیکه هیفده ماهشه از بازیایی که کاملا‌یه گوشه میشینه کتاب‌خوندنه و ...

خدا حفظ کنه برات عزیزم 

مادر بودن خیلی سخته ..منم کمی رو بچه هام حساسم و مدام کاراشونو زیر ذره بین میگیرم 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا حفطشون کنه عزیزم  دخترتون بقیه بازیاش چطوره ؟

بقیه بازی هاشم از نظم خاصی پیروی میکنه. خاله بازیش با داداشش هم همه چی باید مرتب و سرنظم باشه. برگه ههی نقاشیشو منظم میچینه منگنه میکنه. کتابخونه و تختشو شلوغ ولی بانظم چیده.‌ از هروسیله دور ریز و بدرد نخوری،، کاردستی و عروسک درست میکنه بصورت خیلی ماهرانه.فکرش بازه. هر نقاشی و کاردستی توی تی وی ببینه سریع کپی میکنه. حروف و اعداد انگلیسی رو توحاشیه نقاشی هاش میکشه و گاها میخونه. داداشش هم خلاقه ولی از نقاشی بدش میاد و فقط هیولا میکشه بقول خودش. روی کابینت هام که سفیده میشینن با ماژیک نقاشی های بزرگ میکشن و...

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2731
روابط اجتماعیش هم خوبه ..مثلا با همسایه ها و تو پارک با بچه ها اما اینکه یه ربع میشینه نقاشی میکشه ...

حالا برعکس روابط اجتماعی دخترم خوب نیست. ارومه و کم حرف.برعکس داداشس زیره ۶ثانیه با بچه ها توی پارک و خانه بازی دوست میشه اونم صمیمی

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

پسرم کل گالریمو پاک کرده 😭😭😭😭وگرنه میذاشتم نقاشی و کاردستی هاشو.

بقیه بازی هاشم از نظم خاصی پیروی میکنه. خاله بازیش با داداشش هم همه چی باید مرتب و سرنظم باشه. برگه ...

عزیزم نگاه کن یه نمونه کارشو 😁

کارایی که گفتی دختر منم انجام میده اما زیاد تخت و اتاقش مرتب نمیکنه 

به حرف و اعداد علاقه داره ...مثلا پوست خیارو نصف میکنه مثل ۸ میزاره میگه این چنده 

خدا حفظ کنه برات عزیزم  مادر بودن خیلی سخته ..منم کمی رو بچه هام حساسم و مدام کاراشونو زیر ذره ...

زنده باشی خدا فرشته های شمارو هم زیر سایتون خوشبخت بکنه و عاقبت به خیر

میفهمم خیلیم خوبه اتفاقا چون هرچی‌ مثلا خوده من میکشم برای درست هدایت نشدنم به سمت هایی که توش مستعدم بوده 

ولی حواست باشه مادر‌هلیکوپتری‌نشی  😅 یه اصطلاح روانشناسیه حساسیت خارج از کنترل که تاثیر‌یزاره روی‌بچه 

ولی‌هرچقد میخوای‌روش‌زوم کن منم همینم 😆

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2738

خلاقیتش خوبه. رنگ امیزیش ضعیفه هنوز.بزارش کلاس نقاشی اگر امکانش هست

من ماه اینده انشاا...میزارمش

حالا برعکس روابط اجتماعی دخترم خوب نیست. ارومه و کم حرف.برعکس داداشس زیره ۶ثانیه با بچه ها توی پارک ...

پیش دبستانی بره راه میفته و میدونه باید رابطه بگیره با دیگران 

یه جورایی مجبور میشن 

الان چون یه همبازی تو خونه داره احساس نیاز نمیکنه با دیگران دوست بشه

عزیزم نگاه کن یه نمونه کارشو 😁 کارایی که گفتی دختر منم انجام میده اما زیاد تخت و اتاقش مرتب نمیکنه ...

نقاشی دخترتون در حد نقاشی دختره منه. خیلی عالی نیست بد هم نیست. متناسب با سنشونه. دخترعمه  دخترم که تقریبا هم سنشه نقاشی های فووووق العاده ای میکشه ولی خلاقیت کاردستی و... نداره. بنظرم بزارش کلاس نقاشی دستش روون تر بشه

پیش دبستانی بره راه میفته و میدونه باید رابطه بگیره با دیگران  یه جورایی مجبور میشن  الا ...

انشاا...

کمی حالت های وسواسی داره و کنار نمیاد با کسی😁چون هر کسی از قواعد نظمش پیروی نکنه ،، سریع عصبی میشه. برای همین با کسی دوست نمیشه. این مورد رو نمیدونم چه کنم🤔

اخیی چه بامزست این یکی🤩🤩