2733
2734
عنوان

دخترم همش نقاشی میکشه ..خسته نمیشه یعنی 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 70 پست

اسی قد و وزن دخترتم بگو

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
بله. دختر من امسال میره پیش. ۱ماهه روزی ۱دفتر نقاشی پر میکنه.قبلش گیر بود به خونه سازی و پازل

درسا شما تو تاپیک خونه سازی دخترم بودی ؟

اگه اشتباه نکنم

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی عزیز ..کلا خانه سازی و رنگ آمیزیش و نقاشیش خیلی عالیه نسبت به سنش  اما این مداومتش تو ک ...

فک نکنم جای‌نگرانی‌باشه استعدادشو داره توی‌این زمینه هم نشون میده هم محک میزنه 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2728
درسا شما تو تاپیک خونه سازی دخترم بودی ؟ اگه اشتباه نکنم

بله.یادم اومد.دخترامون شبیه همن. دختره منم با خونه سازی اشکال جالب و سختی درست میکنه که تقارن و نظم خاصی داره

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
میدونی عزیز ..کلا خانه سازی و رنگ آمیزیش و نقاشیش خیلی عالیه نسبت به سنش  اما این مداومتش تو ک ...

مداوم بودن تو کار ووپیگیر بودنش خیلی هم خوبه عزیزم چرا نگرانی این عالیه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
وزنش ۲۲ هست قدش هم نمیدونم اما خوبه نسبت به خواهرش و هم سناش

هزارماشاا.... دختره من قل ریزه ست۱۵کیلویه. داداشش قل درشت س ۲۴کیلویه ماشاا...

2740
فک نکنم جای‌نگرانی‌باشه استعدادشو داره توی‌این زمینه هم نشون میده هم محک میزنه 

دختر بزرگم اصلا اینطوری نبود 

این کم حرف میزنه اما مهارتش بیشتره 

عکس خانه سازی گذاشتم اینجا ..یه سری گفتن طبیعی نیست بچه این سنی برج این مدلی بسازه 

بردمش مشاوره کودکان گفت مشکلی نیست 

هزارماشاا.... دختره من قل ریزه ست۱۵کیلویه. داداشش قل درشت س ۲۴کیلویه ماشاا...

خدا حفطشون کنه عزیزم 

دخترتون بقیه بازیاش چطوره ؟

بله.یادم اومد.دخترامون شبیه همن. دختره منم با خونه سازی اشکال جالب و سختی درست میکنه که تقارن و نظم ...

بعد اون تاپیک بردمش روانشناس گفت مشکلی نیست 

شما پیگیر نشدی؟

دختر بزرگم اصلا اینطوری نبود  این کم حرف میزنه اما مهارتش بیشتره  عکس خانه سازی گذاشتم ا ...

الهی‌پس واقعا باهوشه 

نگران نباش‌بعضی‌بچه ها درون گرا هستن مثل‌خودمون اونا هم با هم فرق‌دارن 

برای‌مهارت های‌تجتماعیش‌هم همون مدرسه و پیش‌دبستانی‌که قراره بره خیلی خوبه

الهی‌پس واقعا باهوشه  نگران نباش‌بعضی‌بچه ها درون گرا هستن مثل‌خودمون اونا هم با هم فرق‌دارن&n ...

روابط اجتماعیش هم خوبه ..مثلا با همسایه ها و تو پارک با بچه ها

اما اینکه یه ربع میشینه نقاشی میکشه و یه مدتی گیر میده به یه کار نگرانم میکنه  

مادرم دیگه  همیشه نگران

جان 😍😍😍 

دختره من هنوز‌کوچیکه هیفده ماهشه از بازیایی که کاملا‌یه گوشه میشینه کتاب‌خوندنه و ساعت ها یه کتابو ورق‌میزنه‌بالای‌صد بار‌قصشو براش‌میگم بازم چشم درشت میکنه میارتش که دوباره بگو 

منم گاهی‌میگم شاید بیشتر‌باید بدو بدو بکنه ولی‌میبینم توی‌پترک خوب‌میدوعه و بازیای‌فیزیکیم داره پس‌نگران نمیشم 

شمام نگران نباش‌فقط‌بهش‌ توجه کن و تشویقش کن