2737
2739
عنوان

دخترم همش نقاشی میکشه ..خسته نمیشه یعنی 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 70 پست
مامانمم میگه  اخه من تو شهر غریبم صبح تا شب هم تنهام  امیدم این فسقله بیاد من از تنهایی د ...

وای وای 

خوشبحال دخترت ..منم ببر🤗🤗🤗

حسابی بخواب و استراحت کن ..دوران سختی در پیش داری خواهر 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ۵ سالگی میشه رفت اما سنگینه برای اون سن  دختر بزرگم نیمه دوم ۹۱ هست ..با پیش فرستادمش چرتکه ...

انشاا...

چه  مامان بفکری🤗🤗

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
مامانمم میگه  اخه من تو شهر غریبم صبح تا شب هم تنهام  امیدم این فسقله بیاد من از تنهایی د ...

الهی 

منم تنها بودم برنامه هم زیاد داشتیم اولش خیلی طبق‌برنامه پیش نمیره 

ایشالا که زایمان بی دردسر‌و راحتی داشته باشی اول از همه و بعدم نی‌نیه اروم و بدون مشکلی باشه چشم به هم بزار‌یبه برنامه هاتونم میرسید 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
تازه جنسیتش صد درصد معلوم نیست😂😂😂😂😂ان تی گفت زوده باید هجده هفته بیای 😂😂😂

هرچی‌باشه ایشالا سالم و سلامت باشه مهمه اینه 

حالا اشکال نداره دخترم نشد 😅😅🙈🙈😘😘😘

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
خدا از زبونت بشنوه خیلی توفکره این مورد هستم‌ .‌میگم آزمایش انگل پیش ش رو بردید؟من هنوز وقت نکردم

ببخشید الان جواب میدم 

برای دختر بزرگ ترم نگفتن ازمایش لازمه فقط فرستادن سنجش 

برای این دخترم فعلا نرفتم برای ثبت نامش 

انشالا فردا میخوام برم برای ثبت نام

ببخشید الان جواب میدم  برای دختر بزرگ ترم نگفتن ازمایش لازمه فقط فرستادن سنجش  برای این ...

فدات

انشاا...عزیزم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2740

سلام راستی شما دو تا دختر دارید ؟

چهره ی دختراتون چقدر واستون مهمه؟

دخترم هفت ماه و نیمه هست 

من خ زیبا هستم ،دو تا پسرا شبیه من هستن تقریبا ،شوهرم چشای ریزی داره و سبزه هست 

دخترم سفید و بوره ولی چشاش ریزه مثل باباش و عمه اش ،از روزیکه دنیا اومده ،همس گذیه نی کنم به شدت افسرده شدم ،همش میگم خدا چی می شد دخترم شبیه من می شد شبیه دایی هاش خاله اش مامان بابای خودم 😢😢😢😢😢

دیگه نه خاب دارم نه خوراک 

خ ناراحتم ،خ خ خ ،چی کار کنم به زندگی عادی برگردم 

تا دخترمو نگاه میکنم به چشاش که نگاه میکنم آه می کشم 😥😥😥 

اصلا نمی تونم قبول کنم 

همش دعا میکنم چشاش درشت تر شه 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
سلام راستی شما دو تا دختر دارید ؟ چهره ی دختراتون چقدر واستون مهمه؟ دخترم هفت ماه و نیمه هست  ...

بله دو تا دختردارم 

قیافه عزیز دست خداست 

دختر اول منم شبیه خودمه و خیلی از خودمم بهتر شده 

چشمای درشت و موهای فر و اندام زنانه و تپل 

دختر دومم حتی یه ناخنش به من نرفته ..خوشگل هست اما سبزه مثل پدر و عمش 

تا جایی که مادر شوهرم چندین بار بهش گفته قهوه ای و حتی خود عم که سبزه هست جلو دختر بزرگم بهش گفته سیاه!

ما مادریم و حامی بجه هامون هستیم نباید کاری کنیم بجه هامون مخصوصا که دختر باشه احساس کنه که زشته یا مشکلی هست 

خیلیا هستن چشماشون ریزه یا سبزه تند هستن اما اینقدر تو دل برو هستن که خیلیم طرفدار دارن و خواهان 

بچه تا بزرگ بشه هزار جور صورتش عوض میشه 

این حسو تو خودت سرکوب کن و نزار به دخترت منتقل بشه چون خیلی تو آیندش تاثیر میزاره 

سلام راستی شما دو تا دختر دارید ؟ چهره ی دختراتون چقدر واستون مهمه؟ دخترم هفت ماه و نیمه هست  ...

همین که خدا لطف کرده و بچتون دو تا چشم سالم داره خدا رو شکر کنید .انشالا بختشون بلند بشه و هوششون خوب باشه 

زیبایی که با ارایش و به خود رسیدن حل میشه