2726

دخترم امسال میره پیش دبستانی 

چند روزه گیر داده به نقاشی کشیدن ..بیخیالم نمیشه 

دو تا دفتر نقاشی تو همین چند روز کشیده 

خخخ

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کی باشه دخترم بره پیش دبستانی😍😍😍

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
کودکان باهوش بیشتر نقاشی میکشن 

نقاشی‌ جزو بهترین هاست برای هوش‌ وخلاقیت بچه ولی‌فک نکنم به هوشم ربطی‌داشته باشه 

شوهره من ژنتیکی‌هنرمندن از مادرش‌از دوسالگی چه چیزایی که نمیکشیده تا الان خیلی هم کم عقله 😒

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
اخه طبیعیه یعنی ؟

اره بابا 

براش جالب شده الانم دیگه وقتشه دیگه مدرسه هم میرن باید کارهای اینطوری‌زیاد بکنن خوبه که تشویقش‌کن 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
اخه طبیعیه یعنی ؟

بله. دختر من امسال میره پیش. ۱ماهه روزی ۱دفتر نقاشی پر میکنه.قبلش گیر بود به خونه سازی و پازل

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
نقاشی‌ جزو بهترین هاست برای هوش‌ وخلاقیت بچه ولی‌فک نکنم به هوشم ربطی‌داشته باشه  شوهره من ژنت ...

میدونی عزیز ..کلا خانه سازی و رنگ آمیزیش و نقاشیش خیلی عالیه نسبت به سنش 

اما این مداومتش تو کارش نگرانم میکنه 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
نقاشی‌ جزو بهترین هاست برای هوش‌ وخلاقیت بچه ولی‌فک نکنم به هوشم ربطی‌داشته باشه  شوهره من ژنت ...

همه روانشناسا معتقدن باهوشا بهتر و بیشتر نقاشی میکشن، برا همینه برا تست هوش به بچه میگن نقاشی بکش ، من بارها از روانشناس ها شنیدم

فقط خدا 
2706