2733
2739
عنوان

به نظرتون با یه آدم بی ادب باید چ طور رفتار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4306 بازدید | 130 پست
عزیزم من نمیبخشمت بابت قضاوتت...تو فشایی ک بمن دادو ندیدی..اول اون گفت واق واق.ده جا تگ کرده با دوست ...

من اگر میدیم اونم این حرفو واست نوشته بهش همینو می گفتم

من که شما رو نمی شناسم برام فرقی نداره

اگر اون کارش بده از نظرت پس نباید خودتم انجام بدی اینجوری چه فرقی باهم دارید آخه

من نمیدونم شما چیو دقیقا حلال نمیکنی😐

نه تهمتی زدم نه چیزی گفتم در شانت نیس اینجوری گفتن

حالا دیگه هرطور خودت میدونی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مجبور نیستی باهاش ارتباط داشته باشی. این خیییلی برای بچه ها هم بد آموزی داره یهو بچه ت بره ...

خیلی دوست دارم ولی خانواده شوهرم اجازه نمیدن یه بار جوری با لگد زد به دلم داشتم میمردم مامانش فقط نگاه کرد هیچی نگفت 

2742
من اگر میدیم اونم این حرفو واست نوشته بهش همینو می گفتم من که شما رو نمی شناسم برام فرقی نداره ...

همینه دیگه تند میرید..قضاوت میکنید...فش داد..همه جا تگ کرد با وقاحت...منو ریپلی کردی ک چرا ولش نمیکنی؟؟؟شما ک نمیدونی چی ب چیه ن دخالت کن ن قضاوت...یجوری بخورد کردی انگار بددهنی از منه..ن گلم هرچی گفت ب خودش برگردوندم همین..

گفتگوی تمدن ها سالهاست ک مطرح شده😐
خیلی دوست دارم ولی خانواده شوهرم اجازه نمیدن یه بار جوری با لگد زد به دلم داشتم میمردم مامانش فقط نگ ...

مگه اجازه شما دست خانواده اونه...

دعوتش نکنید خونتون

هر وقتم اون نیست برید خونه مادرشوهرتون

اگرم چیزی گفتن بگید فرهنگ من اجازه نمیده با کسی که حرف بد میزنه ارتباط داشته باشم.

این آدم باید یجوری ادب شه

مگه تو کسیو نداری که از اون کتک بخوری آخه ینی چی

2740
ببین کل فامیل بهش میگن بی حیا شوهر منم روش نمیشه یه چی بگه ۱۰۰تا بشنوه خیلی شوهرم مودبه میگه هیچی نم ...

عزیزم این بنده خدا مشکلش حادتر از این حرفهاست که با بی محلی و برخورد کردن درست بشه.این یه جور اختلال روانیه. اگه فرهنگ خونواده اینطور بود همسر شما هم مثل اون میشد.اما ایشون یه مشکل روانی داره که باید درمان بشه.این جور آدما از اینکه با بی ادبی و بد دهنی دیگران رو ناراحت و تحقیر کنن لذت میبرن. که اگه بررسی بشه مطمئنا یه زمینه ای داره مثلا ممکنه تو یه سنی کسی اینطوری تحقیرش کرده.برای همین شما کمکی نمی تونید بهش بکنید حتما باید به یه روانشناس مراجعه کنه.

شوهرتون بهتره واکنش اول نشون بده..پسردایی شوهرم اینجوره شوهرم به مادرش گفت این دیگه هر جا باشه نمیایم چون نمیفهمه زن تو‌مجلس هست هر حرفی میزنه..

ظاهرا به گوشش رسیده هر جا باشیم پیداش نمیشه.

خیلی دوست دارم ولی خانواده شوهرم اجازه نمیدن یه بار جوری با لگد زد به دلم داشتم میمردم مامانش فقط نگ ...

بسم الله...چشونه اینا؟از اینستا یا ت.لگرام غیر مستقیم و ناشناس برو بهش بگو😑😑😑

عزیزم این بنده خدا مشکلش حادتر از این حرفهاست که با بی محلی و برخورد کردن درست بشه.این یه جور اختلال ...

موافقم...کاملا حرفتون درسته

مگه اجازه شما دست خانواده اونه... دعوتش نکنید خونتون هر وقتم اون نیست برید خونه مادرشوهرتون ...

یه بار جواب فحشاشو دادم مادر شوهرم جلو همه گفت تو هم فحش دادی جواب دادی بی ادبی پس حق اعتراض نداری اگه من جوابشو بدم میگن تو که مثلا با شخصیتی چرا 

2706