2737
2739
عنوان

به نظرتون با یه آدم بی ادب باید چ طور رفتار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4299 بازدید | 130 پست
اصلا نمیتونم اعتماد کنم قبل عقد دیدم دختره چقدر خوبه دوست داشتم بگم جرات نداشتم

همون قبل از عقد هم تو نباید میگفتی 

با این ترسی ک ازش دارین

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه هیچکسو نمیخام ببینم همتون خواستین من بدبخت بشم ابرومو بردین بهم روانی گفتین مادر فلانم کردید یک ریالم که خرجم نکردید چی میخایید از جونم 😔

حالا به جاریمم بگم فایدش چیه پسره طلاق نمیده خودش دوست داره جدا شه الانم یه ماه هممونو زده بلاک کرده ...

بالاخره عزمش جزم میشه

و از کاری ک میخواد بکنه مطمئن میشع

اسی اگر حرکتی زذی بیا همین حا ریپلای کن منو ببینم چه کردی 

فقط فکر کن دختر خودت ب چنین سرنوشتی دچار بشه خدا نکرده...کاری نکن فردای قیامت پیش دختره رو سیا باشی

امیدوارم خدا کمکت کنه

شب بخیر❤

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
2728
بالاخره عزمش جزم میشه و از کاری ک میخواد بکنه مطمئن میشع اسی اگر حرکتی زذی بیا همین حا ریپلای کن م ...

حتما عزیزم 

باور کن خدا میدونه دستم بستس من خودم خیلی سختی کشیدم با این طایفه مشناسمشون بخان بهم بریزن میریزن

شب خوش 

متاستفانه تازه دست رو زنشم بلند کرده زنش عصبانی شده از ماشینش پیاده شده زده دختره رو خون مالی کرده&n ...

این بشر تعادل روانی نداره نه فقط به خاطر فحاشیهاش بلکه به خاطر کتک زدن شما و خانم خودش.باید درمان بشه به نظرم

این بشر تعادل روانی نداره نه فقط به خاطر فحاشیهاش بلکه به خاطر کتک زدن شما و خانم خودش.باید درمان بش ...

با من که شوخی ساده کرد به شوخی زد به دلم اون طفلی رو واقعا زد دختره گفت باید بره روانپزشک مادرشوهرم گفت نه تو میری رو مخش عصبی میکنی پسرمو 😡 بخدا حرف میزنم الان دارم حرص میخورم فشارم رفت بالا

با من که شوخی ساده کرد به شوخی زد به دلم اون طفلی رو واقعا زد دختره گفت باید بره روانپزشک مادرشوهرم ...

واقعا دلم برای جاریت میسوزه به نظرم حتی برادرشوهرت هم بخواد خوب بشه با این پشتیبانیهای احمقانه خانوادش این اتفاق نمیفته.من هم موافقم با بقیه دوستان که حتما قضیه خیانتش رو به نحوی که براتون دردسر نشه به گوش جاریتون برسونید.چون اگر با این موجود نامتعادل و خیانتکار ازدواج کنه بی شک بد بخت میشه

2738
واقعا دلم برای جاریت میسوزه به نظرم حتی برادرشوهرت هم بخواد خوب بشه با این پشتیبانیهای احمقانه خانوا ...

عزیزم خودش شک کرده میخاد طلاق بگیره هممونو بلاک کرده دیگه چی بگم دلم میخاست قبل عقدش بگم هزار تا هم بلا سرش نمیومد 😔 به خدا منم گیر کردم خیلی اذیتم یه آدم مریض چند نفرو ببین مریض کرده 

عزیزم خودش شک کرده میخاد طلاق بگیره هممونو بلاک کرده دیگه چی بگم دلم میخاست قبل عقدش بگم هزار تا هم ...

عزیزم انشااله هر چی خیر همون پیش بیاد و جاریتون از دست این مجنون دیوانه رها بشه.شما هم تا جای ممکن به نظرم ازش دوری کنید.بعید میدونم با شرایط موجود قابل درمان باشه