2733
2734

خانوما وآقایونی که خودشون یااطرافیانشون اگزماداشتندیادارندمیشه بگیدکه چطوری خوب شدین یااگه الان درگیرش هستیدچطوردرمان میکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دارم همه مدل پماد زدم اما بی فایدست حتی عطاری هم رفتم کرم ساختنی داده

شبا میخاره خون میاد وحشتناکه وقتی غذا درست میکنم گریم میگیره با دستکشم نمیتونم مواد غذایی رو خرد کنم

کاربری قبلیم ترکیداین یکی رو نترکونید لطفا

من اگزمای شدید داشتم درحدی که پزشک تشخیص پسوریازیس داد،رفتم طب سنتی بهم عرق کاسنی داد و مصرف گرمیجاتوبرام ممنوع کرد،یه پماد ترکیبی هم استفاده میکردم عالییی بود خیلی وحشتناکه اگزما😭

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

من یه پماد دست ساز دکتر داده خوبه واقعا راضیم خوب خو میشم فقط وقتی موقع ظرف شستن رعایت نمیکنم دوباره برمیگرده پماد ترکیبی از بتامتازون و اوسرین.یه پمادی هم بود چند سال قبل دکتر احسانی تو بیمارستان رازی بهم داده بوذ عالی بود یه مدت تحریم شد الان نمیدونم تو بازار هست یا نه پماد الوکام با کسره بخون .این واقعا عالیه

من دارم همه مدل پماد زدم اما بی فایدست حتی عطاری هم رفتم کرم ساختنی داده شبا میخاره خون میاد وحشتنا ...

عزیزم حتما دستکش نخی بپوش این دستکشای پلاستیکی خودشون حساسیت زان

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2740
من اگزمای شدید داشتم درحدی که پزشک تشخیص پسوریازیس داد،رفتم طب سنتی بهم عرق کاسنی داد و مصرف گرمیجات ...

من پمادترکیبی گرفتم عطاری هم رفتم برامنم ممنوع کردامامتاسفانه نمیتونم رژیم غذایی داشته باشم دیگه دارم دیوونه میشم بیمارستان رازی تهران هم رفتم.بیچاره شدم.

عزیزدلم باید بری دکتر پوست و مو من 4 سال پیش اگزما داشتم روی ناحیه پام بعد رفتم دکتر و یه کرم دست ساز بهم داد با صابون بچه فیروز ، صابون رو میزدم به پام و کرم رو هم میزدم که بعد خوب شدم حتما برو دکتر 😘

آره موافقم بیماری پوستی منشا کبدی دارن باید مراقب کبد بود

من یه مدت هررروز چای دارچین باخرما میخوردم بعداون اگزماگرفتم 

خیلی سخته الانم تارعایت نمیکنم دوباره شروع میشه نزدیک چندماهه کاسنی مصرف میکنم خداروشکر بهتره اما تابه موادشوینده میزنم یا گرمی میخورم ترک برمیداره وخون میاد😭

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2706