2752
2734
عنوان

اگزما....خواهش میکنم بیایدوکمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3391 بازدید | 44 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم نازگی گرفتم دکترگفت اگزمای شیمیایی توروخدا هرکی راهی داره بگه یه داروی ترکیبی داد با اون خوبه به محض اینکه مواد شوینده بخوربه دستم برمی گرده

هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد
2731
من پمادترکیبی گرفتم عطاری هم رفتم برامنم ممنوع کردامامتاسفانه نمیتونم رژیم غذایی داشته باشم دیگه دار ...

الهی بگرررردم عرق کاسنی نصف لیوان قبل غذابخور من تایکم بدترمیشم بیشتراستفاده میکنم

این پمادایی که میگم بخر وترکیب کن من از دردش گریه میکردم میگفتم دیگه خوب نمیشم

پماد کلوبتازول کامل

پماد ایپانتن کامل

زینک اکساید نصف

ویتامین آ د نصف

اینارو ترکیب کن و هربار دیدی دستت خشک شد بزن بعددستکش نخی بپوش عالییییه❤

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
منم نازگی گرفتم دکترگفت اگزمای شیمیایی توروخدا هرکی راهی داره بگه یه داروی ترکیبی داد با اون خوبه به ...

😭😭😭😭😭وای دردم تازه شد منم بببه همه موادشوینده حساسیت دارم لوازم ارایشی بخوره به دستم پوستم قلفتی کنده میشه

این پمادی که به دوستمون گفتم خیییلی اثرداشت 

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
من دارم همه مدل پماد زدم اما بی فایدست حتی عطاری هم رفتم کرم ساختنی داده شبا میخاره خون میاد وحشتنا ...

منم  وقتی خونمونو عوض کردیم و اومدیم اینجا .دستام .بشدت خارش گرفت .جوری که از خارش و خشکی ترک برده بود .و خون میومد ..دکتر گفت حساسیت و اگزماست . .گفت مدام دستاتو چرب کن .دستکش پلاستیکی بعد نخی بپوش  ..نیستاتین میزدم  برام خوب بود 

تقریبا یک سالی هست که صورتم هم گرفته مخصوصا ابروهام و گونه هام .گه همیشه قرمز بود .و میخارید ...رفتم دکتر بهم قطره ی بتامتازون داد .هر وقت خارش دارم یکم میزنم ...پماد ترمیم کننده ی مدیلن هم زدم خیلی خوب بود برای من 

الهی بگرررردم عرق کاسنی نصف لیوان قبل غذابخور من تایکم بدترمیشم بیشتراستفاده میکنم این پمادایی که م ...

مرسی ازراهنماییت حتماانجام میدم.دکترامیگن آب هم نبایدبه دستت بخوره آخه من بچه کوچیک دارم یه ذره آب به دستم میخوره بدترمیشم خداکنه اینایی که گفتی به من اثرکنه خیلی دردبدیه

دستمه

عزیزم من ۱۳ سال اگزمای دست داشتم

خیلی خیلی وحشتناک که همراه با خونریزی بود

انواع و اقسام داروها رو استفاده کردم

کرم و قرص از هزار تومن تا یک میلیون

بعد ۱۳ سال دکتر ملک زادبه من یه پماد معرفی کرد و الان یکساله به صورت معجزه آسا دستم خوب شده

فقط باید مرتب دست  چرب باشه

نیم ساعت به نیم ساعت 

الان عکسشو میفرستم براتون

ایشالله براشما هم خوب باشه

✔️زندگی پر از انتخاب است و من شادی را انتخاب کردم.