1351
1341
عنوان

ارایشگرا خط چشما رو با چی میکشن🤔

400 بازدید | 50 پست

آرایشگرا با چی خط چشم میکشن که اینطور ماته و فیدش میکنن؟ من با خط چشم مویی مایع میکشم که در نهایت ی خط مشکی مشخص میشه ولی مال اونا محو شدس انگار

آکوآ هم فکر نمیکنم باشه چون آکوا ی اشک بخوره بهش پخش میشه

اگه میدونید اسم اون ماده که استفاده میکنن و توع قلمشو بهم بگید

ابرو هم همینطور من آکوآ و مداد و سایه ابرو ازین قلمیا داشتم ولی هیچکدوم مثل اینا که آرایشگرا دارن نیست☹

دوست عزیز اگه مخاطبم نیستی و با نظرم مخالفی ریپلای نکن....نظر شما برای خودت محترمه

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350
کسی میدونست منم لایک کنه بخونم😋

منم 

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر.....

از اکوای برندای خوب

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
1274
من دوستم ارایشگر با اکوا میکشید 

همین آکوا معمولیا که مارکشم همون آکواس همه جاهم هست یا چیز بخصوصیه؟

دوست عزیز اگه مخاطبم نیستی و با نظرم مخالفی ریپلای نکن....نظر شما برای خودت محترمه

من با مداد چشم خودم خط چشم میکشم 

هم ماته هم پخش نمیشه 

فقط مداد چرب بگیر اون مداد ۲۴ ساعته ها ب درد نمیخوره 

مدادتو تراش کن چند بار سعی کن راحت میشه بکشی خیلی عالیه 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
1226

خط چشم‌مایع براقا دیگ‌قدیمی شده تو ارایشگاها ک‌نمیکشن اولا بلد بودنش مهمه .من ک اصن بلد تیستم ولی دوستم ارایشگر ‌با اکوا و قلمشم از این نازکا مث مو بود میکشید مات نگاش میکردی انگار خط چشم داره و نداره 

بعد باقلم فید میکنن کمی.اول بااکوا میزنن بعد خط چشم.زیرچشمم اصولا سایس

خب همون خط چشمو با چی میکشن؟

1346