2733
2739
عنوان

بچه ها تورا خدا بیایید دخترم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 102 پست
احتمالا تواین خونه یا یکی ترسونداش یا شاهد یک درگیری وحشتناکی بوده که وقتی تو خونست استرس داره و این ...

نه اتفاقا آنقدر خوش زبونه همه دوستش دارم مادرشوهر و پدر شوهرم جونشون براش در میره تنها نوه دختره 

مشاوره چکار میکنه من ازش میپرسم میگه مامان گربه منو زد یه بار میگه هیولا ها اومدن  یه بار میگه ...

عزيزم مشاور بهتون فلش ميده راهنماييتون ميكنن كه چكار بايد كنيد 

من از رويا نوري راضي بودم و تعريفشو خيلي شنيدم تماس بگير باهاش لطفا راهنماييهاش خيلي خوبه دخترتو از اين شرايط نجات بده زودتر 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
یه دعا نویس گفت شانس آوردید بعد از وحشت نمیخنده فقط میخوابه اگه می‌خندید درمان نداشت 

ببین من بچه دار نمی‌شدم ...پیش انواع و اقسام جادو و جنبل توی هر شهر و شهرستانی که گفتن رفتم ...چون ناباروریم علت نداشت ..یکی می‌گفت باید پیش فلان دعانویس بری که با جن در ارتباطه اون ازش خواهش کنه واسطه بشه ببخشه تورو ...حالا جرمم چی بود ؟برام آب میریختن روی نمی‌دونم چی چی و زاغ مینداختن توی آتیش ...میگفتن جن ها گفتن بدون بسم الله رفتی حموم بچه شونو کشتی ...ده بار هم باردار بشی بچتو ازت میگیرن ...خلاصه عزیزم اینا خیلی کثیف و ترسناکن و بخدا از من قبول کن می‌بری اینجا بدتر راه این جور چیزا جن و کوفت و اینارو که میگی به زندگیت و خونت باز می‌کنی ...من وقتی همه این مزخرفات رو رها کردم ...بخدا راست میگم وقتی واقعا گفتم این چرندیات چیه و دیگه بیخیال شدم بعد از یه مدت خودم باردار شدم الحمدالله ..شما هم بچه رو نبر این جور جاها

نه اتفاقا آنقدر خوش زبونه همه دوستش دارم مادرشوهر و پدر شوهرم جونشون براش در میره تنها نوه دختره&nbs ...

اينستا سرچش كن بهش دايركت پيام بده و ازش نوبت تلفني بگير يكساعت ١٦٠ 

2740
ببخشید اینو میگم ایا توخونه یا پیش کسی تنهاش نذاشتی که یوقت بچه ازار.... بده ؟ 

نه اگه بود خودش میگفت نه تنهاش نمیزارم بمونه پیش مادر شوهرمه و خواهرم. دختر من زود همه چی رو میگه تو دلش چیزی نگه نمیداره کلا آمار میده به همه 

نه اگه بود خودش میگفت نه تنهاش نمیزارم بمونه پیش مادر شوهرمه و خواهرم. دختر من زود همه چی رو میگه تو ...

شايد اينقدر اون موضوع براش شوك برانگيز بوده كه نميتونه عنوان كنه نميتوووونه

2706