2733
2739
عنوان

بچه ها تورا خدا بیایید دخترم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 102 پست
فکش قفل نمیشد یگدفعه با جیغ بیدار میشد شدیدا گریه میکرد ولی اصلا بیدار یا اروم نمیشد تا خودش دوباره ...

پس فرق میکنه دخترمن اول میلرزه بعد جیغ میکشه داد میکشه آب دهنشو تند تند قورت میده دنداشو محکم فشار میده فکش قفل میشه همش تو چند ثانیه میشه بعدش میخوابه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکش قفل نمیشد یگدفعه با جیغ بیدار میشد شدیدا گریه میکرد ولی اصلا بیدار یا اروم نمیشد تا خودش دوباره ...

اونروز توی همون تلویزیون می‌گفت اصلا توی اون مرحله از خواب که معمولا اوایل خواب هست که میخوان برن خواب عمیق ...انگار پرتاب میشن ته دره ..در این حد دردناکه براشون 

2731
اونروز توی همون تلویزیون می‌گفت اصلا توی اون مرحله از خواب که معمولا اوایل خواب هست که میخوان برن خو ...

بچه من خیلی کوچیک بود هنوز درکی از دنیا اطرافش نداشت واقعا درمونده شده بودم چرا اینجوریه

هوامو نداشتی،هوایی شدم......
2740
واي چه گرون !!!

یعنی سلام و علیک کنی و‌خودت بخوای مشکل رو توضیح بدی حداقل صد تومن میشه ..راهکار بخواد بده که بالای سیصد چهارصد تومان درمیاد ...یواش و با طمانینه !آدم بدتر اعصابش خورد میشه که پولش داره هدر میشه 

مشاور بزرگسال که ما میریم‌ دقیقه ای چهار هزار تومانه

اما رؤيا نوري رو من چند ساله ميشناسمش اخه منم امريكا هستم اينجا كتاب نوشتن بالاخره فردا موفق شدم باهاش وقت بگيرم

احتمالا تواین خونه یا یکی ترسونداش یا شاهد یک درگیری وحشتناکی بوده که وقتی تو خونست استرس داره و اینجوری میشه مطمین باش تو این خونه یکی بدجورترسوندتش با خانواده شوهرت یکجا میشینی؟ مادرشوهریا مدرشوهرت یافامیلاشون کسی نیس که بداخلاق باشه بچه اذیت کرده باشه؟

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
2706