2733
2739
عنوان

بچه ها تورا خدا بیایید دخترم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 102 پست

آخه کی شوهرم که خونه فامیلا ش نمیره من هر جا برم پیش خودمه بچه که بود با پسرا بازی می‌کرد بچه خواهرم بچه خواهرشوهر م ولی الان دیگه نمیزارم با دخترا بازی میکنه

عزیزم ببر پیش مشاور اونا تشخیص می دن که آیا کسی آزارش داده یا نه. شاید تهدیدش کردن که حرف نزنه. شاید اون اتفاق بد تو ذهنش مبدل به هیولا و غیره شده. بشین یاد بیار دقیقا اولین حمله ها کی بهش دست داده و قبلش دخترت کجا و با کیا بوده؟ هر احتمالی رو هم در نظر بگیر. هر کسی. حتی از محارم.
روان پزشک یا مشاور کودکان بهترین گزینه است برات.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها ممنون از راهنماییاتون حالا امشب برم خونه مامانم بمونم 

عزیزم خیلی بچه مورد ازار قرارگرفته از طرف حتی عمو دایی و پدر حتی خیلی این اتفاقات پیش اومده انقدر دوره خرابیه که حتی بعضی هو دخترشون پیش باباشم نمیزارن همه ایناروبررسی کن مشاور میتونه ازش حرف بکشه اما این مسیله مطمین باش ازترسش به هیچکس حتی شما نمیگه

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
2740
دیدید یکی عاجز بمونه به هر دری چنگ بزنه من الان اونجوریم دخترم داره إب میشه جلوی چشمام هر کاری میکنم ...

شما در واقع هنوز كاري براي دخترك كوچولوت نكردي!!!!

با مشاور صحبت كن اون بهت ميگه چكار كن من ١٠ تا پست گذاشتم يكيشو تاييد نكردي

دارم دق میکنم 

وای عزیزم خیییلی واسه دخترتون ناراحت شدم.خدا شفاش بده به حق این شب عزیز😢😢😟😟بهتر نشدن الان؟

از کی تاحالا اینطورین؟یکدفه اینطوری شدن یا قبلا هم نشونه هایی داشتن؟