1351
1341

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

چرا تعطیل شد تازه داشم کیف میکرردم😕

مردان درمسیر عشق ب وسعت نامنتهایی نامردند!!گدایی عشق میکنند...تا زمانیکه ب تسخیرقلب زن اطمینان یافتند،نامردی رادرکمال مردانگی بجای می آورند.../دکترشریعتی/👣
1348

میگم بچه ها من راهنمایی و اینا بودم بعضی شبا که میخوابیدم صبحش کف دستم حنا نیدیدم تا چندین روزم رو دستم بود بعد همیشه تعجب میکردم آخه ما تو خونمون اصلا حنا نداشتیم تا اینکه من بزرگ شدم با اینکه قیافه ام بد نیست خانواده سرشناسی هم دارم جوری که خیلیا دوست داشتن با بابام فامیل شن میومدن درخواست میدتدن واسه دختر عمو ودختر خاله و ..... ولی هیچکس سراغ من نمیومد اگرم میومد بی دلیل میرفت پشت سرشم نگاه نمیکرد شاید ده مورد اینجوری داشتم یه روز مامانم میره پیش یکی میگن طلسمش کردن بختشو بستن درصورتی که من تو اطرافیانم اصلا کسی رو نداشتم که اهل طلسم باشه و بخواد منو طلسم کنه به نظرتون  میتونه کار جنا بوده باشه؟

میگم بچه ها من راهنمایی و اینا بودم بعضی شبا که میخوابیدم صبحش کف دستم حنا نیدیدم تا چندین روزم رو د ...

منم تا ۳۰ سالگی برخلاف اینکه خیلی ها دوس داشتن عروسشون بشم ولی نمیومدن خواستگاری ،هرکی هم میومد یا بی دلیل میرفت یا من بی دلیل میگفتم نه ؛الانم متاهل شدم بازم جادو دارم ،اینی که شما میگی حنا میزدن به دستتون معلومهکار انسان نبوده

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
1308
منم تا ۳۰ سالگی برخلاف اینکه خیلی ها دوس داشتن عروسشون بشم ولی نمیومدن خواستگاری ،هرکی هم میومد یا ب ...

وای خدا جون ترسیدم آخه از وقتی عروسی کردم همیشه خدا مریضم همیشه یه پام دکتره یه پام خونه آزمایش و عکس و کوفت وزهر مار هیچیمم نیست ولی همیشه درد دارم و مریضم 

سلامتی همه توهمیا😀😀

همه ماوراییا😂

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مهر ماهِ امسال ۶۰ کیلو خواهم بود.حالا ببین  اینم سندش✋ https://www.ninisite.com/discussion/topic/2232034/تاپيك-لاغري-دلي?postId=95158179
وای خدا جون ترسیدم آخه از وقتی عروسی کردم همیشه خدا مریضم همیشه یه پام دکتره یه پام خونه آزمایش و عک ...

پیش یه فالگیره مطمئن برو ببین چی میگه

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
1346