2737
2734
عنوان

جشن عروسی

212 بازدید | 20 پست

دوستان من نزدیک عروسیمه منتهی خانواده همسرم بدون هماهنگی با خانواده من و البنه خودم تالار دیدن من بعدا متوجه شدم البنه میدونم مقصر همسر نیست یکی از افراد خانواده این مساله رو درست کرده و من و همسرم سر این موضوع دعوامون شده به نظرتون من الان باید چیکار کنم

تعداد رای : 13
نظرسنجی
منتظر باشم باهام تماس بگیره
10
76%
خودم زنگ بزنم بهش
3
23%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه تالارش خوبه که به نظرم چیزی نگو

ولی توی بقیه کارها نظر خودت ملاک باشه

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2731
چ فرق میکنه تالار تالاره دیگه چقد سخت میگیرید

اخه من اصلا در جریان نبودم با توجه به اینکه رسم ما اینه که قبل تعیین تاریخ عروسی خانواده باهم تصمیم گیری میکنن اینکه اونا خودشون رفتن و تالار دیدن و قرارداد بستن ناراحت کننده نیست؟

صبر کن تماس بگیره بهش بگو عیبی نداره بخاطر تو چیزی نمیگم ولی حق من بود که تالار عروسیمو خودم انتخاب کنم لطفا حداقل تو بقیه موارد اجازه بده نظر خودمون دوتا باشه و نذار کسی برامون تصمیم بگیره 

2740
اخه من اصلا در جریان نبودم با توجه به اینکه رسم ما اینه که قبل تعیین تاریخ عروسی خانواده باهم تصمیم ...

اینکه برای تاریخش از خانواده ی شما نظر نپرسیدن کار زشتیه بله حق با شماست

کاش آدما تغییر نکنن.همیشه همونجور که بودن بمونن.
اخه من اصلا در جریان نبودم با توجه به اینکه رسم ما اینه که قبل تعیین تاریخ عروسی خانواده باهم تصمیم ...

ای بابا دلت خوشه واسه چی ذهنتو درگیر میکنی اونا میخوان خرج کنن جوونشونم دربیاد عین خیالت نباشه 

خب شما قبول کردی؟

هنوز رزرو نکردیم

منطقش اینه همه داداشام همون تالار گرفتن منم اونجا میگیرم

مجبورم کوتاه بیام

یک صلوات برای سلامتیمون میفرستی؟😔❤ الهم صل علی محمد و اله محمد ❤   تیکر عروسیمه ان شالله..
دیگه پیش امده بالاخره تو زندگی مشترک مشکل پیش بیاد نظرت پدر و مادرت خودت چیه؟ 

من در مورد این موضوع هنوز به خانواده ام چیز ی نگفتم ولی خانواده من همیشه تصمیم گیری و به عهده خودم گذاشتن ولی به خاطر بیماری پدرم نمیخوام سر هر چیزی نگرانش کنم

صبر کن تماس بگیره بهش بگو عیبی نداره بخاطر تو چیزی نمیگم ولی حق من بود که تالار عروسیمو خودم انتخاب ...

ممنونم از راهنماییت 

البنه بعد اینکه بحث مون شد کاری کرد که اصلا انتظار نداشتم و تلفن ک بی خداحافطی قطع کرد لازم نظرتون اینه که من تماس بگیرم؟

صبر کن تماس بگیره بهش بگو عیبی نداره بخاطر تو چیزی نمیگم ولی حق من بود که تالار عروسیمو خودم انتخاب ...

بلخشید فکر کردم گفتی من تماس بگیرم ممنونم بابت وقتی که گذاستی

2706