2752
2734
عنوان

جشن عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 20 پست
ای بابا دلت خوشه واسه چی ذهنتو درگیر میکنی اونا میخوان خرج کنن جوونشونم دربیاد عین خیالت نباشه 

همه خرجا با خود همسرمه و خانواده اش هیچ کمکی نکردن جز دخالت تو نعیین تالار

ممنونم از راهنماییت  البنه بعد اینکه بحث مون شد کاری کرد که اصلا انتظار نداشتم و تلفن ک بی خدا ...

اگه نمیخوای زیاد کش پیدا کنه میتونی پیام بدی بهش , بگو من خیلی فک کردم و انتظار نداشتم بخاطر یه موضوع ساده که با صحبت قابل حله اینجوری بشه تو زندگی مشکلات زیادی هست که اگه من و تو پشت هم نباشیم مطمینا شکست میخوریم بگو من از تو بعنوان مرد زندگیم انتظار دارم پشت و پناهم باشی و لازمه ی این مورد اینه که تو مسایل مربوطه با هم تصمیم بگیریم تنهاانتظارم ازت تو زندگی همینه ! بعدش که جواب داد اون حرف بالایی ها رو که بهت گفتم بگو , اونا رو اول نگو ها اونجوری جواب نمیده وقتی اروم شد بگو که روش اثر کنه ! نگران نباش من خودم این روش ها رو امتحان کردم و کتملا جواب داده به قول شوهرم گوشاشو که دراز کردم حرف حرف خودم میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا ممنون بابت راهنماییت

خواهش میکنم عزیزم , ضمنا به خانواده ات هم جوری نگو که دلخوری پیش بیاد مثلا بگو اونا میگن فلان تاریخ برا ما منلاسبه اگه شما هم موافق باشین تالار هم جای خالی داره رزرو کنیم زودتر