2737
2734

خب بعد این همه که پشت سرشون حرف زدیم بیاین بگین خواهرشوهراتون نکته مثبت یا اخلاق خوبی دارن که شما بپسندین .

خواهر شوهر من جدا از ناراحتی هایی که دارم 😟

دست و دلبازه و زمانی که کار دارم دلسوزانه کمک میکنه این اخلاقشو دوست دارم . 

شما هم بگین !!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینکه گاهی خودشون اذیت میکنن ب کنار..

اما  

تا داداش شون اذیتم میکنه بهش تشر میرن

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

خواهرشوهرم خیلی به خواهراش سرویس میده خواهراشو خیلی خیلی دوست داره و هواشونو داره 

این نکته مثبتی هست که دیدم ازشون😍😍

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

فعلا کوچیکه یعنی سوم راهنماییه اما منو خیلی دوسداره همش قربون صدقم میره میشنوم که پشت سرم کلی طرفداریمو میکنه همش میگه زنداداش من بهترینه همش برا مناسبتا برام کادو میخره منو مثل خواهر بزرگترش میدونه در کل خوبه

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2740
فعلا کوچیکه یعنی سوم راهنماییه اما منو خیلی دوسداره همش قربون صدقم میره میشنوم که پشت سرم کلی طرفدار ...

تو چی؟ همینقدردوسش داری؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2706