2752
2734

سلام من دارم برای کنکور میخونم و تقریبا یک سالی هست که دچار افسردگی شدید شدم و به شدت عصبانی ام از طرفی اصلا خانوادم درکم نمی‌کنند دارند روانی نیکنننده منو یعنی یکمی که بشینم میگند مگه ت  امتحان نداری تو هیجا قبول نمیشی به خصوص مامانم روانی کرده منو اصلا به خواسته های دیگه توجهی نداره مثلا وقتی بهش میگم من دوست دارم الان اینو بپزم میگه نه تو درس داری یا بهش میگم من از این دانشگاه خوشم اومده میگه تو الان باید مثل سگ درس بخونی اینا چیه که میگی یا بهش میگم بابا من امسال مدرسه افتضاح بوده بیا ندرسه ام و عوضی کن میگه نه مدرسه های دیگه راهشون دوره  از ما کلا وقتی من ذوق دارم واسه والیبال بازی کردن میگه الان وقتش نیست فقط درس و درس من خودم سال های قبل واقعا عاشق درس خوندن بودم و نمره بالایی داشتم امسال به خاطر این فشار ها و افت تحصیلی روانی شدم نمیدونم چه غلطی بکنم فاصله سنی من با خانوادم زیاده ولی از نظر مالی مشکلی نداریم 

الان چی میخای اعصابت آروم بشه؟؟  

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان چی میخای اعصابت آروم بشه؟؟    

میخوام یک راهکار بدید که بتونم با آرامش دوباره درسم و بخونم الان فوق العاده روی خانوادم حساس و حرصی شدم گاهی دلم میخواد بزنم خودمو بکشم یا از خونه بزنم بیرون میدونی احساس میکنم تا مطابق میل خانواده رفتار کنی همیشه دوست دارند و ازت تعریف می‌کنند ولی وفتی خطا بری همشون دیوونه ات می‌کنند  و هیچ کسی تورو درک نخواهد کرد 

میخوام یک راهکار بدید که بتونم با آرامش دوباره درسم و بخونم الان فوق العاده روی خانوادم حساس و حرصی ...

عزیزم درخواست بده راهنماییت چه کارکنی.دمنوش آرامش اعصاب وضداسترس گیاهی زیاد داریم.ایتا داری؟

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج.