2737
2739
عنوان

دعوا منوشوهرم سربی پولی

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 55 پست
کارگر مرغداری ۱۲۰۰میگیره  ک قسط وام و اجاره میشه

الهی 

تو خودت نمیتونی کارای خونگی بکنی؟ ساکن کجایین

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره ولی چه ربطی به سن داره یعنی ۳۰سالگی ازدواج کنم بی پولی و مشگل نداشتم ؟؟

نه اونموقع تحملت بیشتر میشد ..خودت درستو میخوندی شاغل میشدی ... تو الان سن عشق و حال تو خونه پدریته . نه تحمل سختیای زندگی

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

وای الهی 😢دلم خیلی سوخت براشوهرت ..خدا هیچ مردی رو شرمنده زن و بچش نکنه اینو همیشه بابام میگه ..عزیزم میدونم توهم سختته ولی یکم شوهرتم درک کن گناه داره راست میگه ..بدبختا چیکارکنن الان همینکه طرف بتونه خرج خوردو خوراک خودشو زن و بچشو دربیاره واقعا هنرکرده ..برو ازش معذرت خواهی کن بگو عصبانی بودی یه چیزی گفتی 

مرد وقتی کم بیاره خودشو به آب و آتیش میزنه .جوری نشه بره سمت کارای خلاف یا چیز دیگه که درآمدش بیشتر بشه 

استارتر جان تو نت سرچ کن" سخنرانی دکتر حبشی اقتدار مرد" حتما گوش کن زندگیت از این رو به اون رو میشه.😊

حتمااااااا دانلود کن و عمل کن

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂
منم دقیقا عینه تو خواهر چهار روزه سر بی پولی دعوامون شده آقا به غرورو غیرتشم بر خورده کوتاه بیا نیست ...

من خیلی کوتاه اومدم شاید توبارداریم هوس کباب گوشت گوسفند کردم تا الان ک بچه ام ۸ ماهشه بخدا ندیدم یک ماه گفتم گیلاس ولی خونه مامانم خوردم اما دوس دارم شوهرم ب خواسته ام بعد ۱۰ تا چیز اهمیت بده 

سلامتی همه الخصوص دخترم ومامانم صلوات   
2738

بچه ها حالا تا اینجایید نفری دو تا دونه صلواتم شده بدید ب نیت برکت زندگی شوهر استارتر😢خدا نگذره از گرونی

نه اونموقع تحملت بیشتر میشد ..خودت درستو میخوندی شاغل میشدی ... تو الان سن عشق و حال تو خونه پدریته ...

اره ولی همه جور آدمی هست دیگه همه که درسخونو شاغل نمیشن بعدشم پشیمونی فایده نداره دارم تلاش میکنم مشگللتم حل شه شما هم برام دعا کن 

من خیلی کوتاه اومدم شاید توبارداریم هوس کباب گوشت گوسفند کردم تا الان ک بچه ام ۸ ماهشه بخدا ندیدم یک ...

دزدی کنه؟من خودم شاغلم پولام میره قسط شوهرم.. دو یاله مانتو نخریدم ی کعش نخریدم ..زندگی همه سخت شده عزیزم

الهی  تو خودت نمیتونی کارای خونگی بکنی؟ ساکن کجایین

نه بهش گفتم با گوشواره وطلام میوه فروشی باز کنم تا بتونیم میگه نه یکی از شهرستانهای گلستان

من خیلی کوتاه اومدم شاید توبارداریم هوس کباب گوشت گوسفند کردم تا الان ک بچه ام ۸ ماهشه بخدا ندیدم یک ...

اره خیلی سخته به خواسته های خیلی کوچیکو پیشه پا افتاده نرسیدن کلا آدم داغون میشه ما از خوردو خوراک نمیزنیم و همه چی میخره ولی سالی یه کفش یه مانتو یه شال میتونم بخرم بیشتر نه 

درست میگی ولی عزیزم وقتی نداره چیکارکنه..میگن کف دستی که مونداره چیو بکنه؟

خوب من چی منم اینجوری دیگه خسته شدم خونه بابام منت اینجام ک خونه خودم گرسنه و... 

2706