2733
2734
عنوان

دعوا منوشوهرم سربی پولی

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب من چی منم اینجوری دیگه خسته شدم خونه بابام منت اینجام ک خونه خودم گرسنه و... 

عزیزم بالاخره صبح تا شب که گرسنه نمیمونی ..بشینین فکر کنین ببینین چجوری میتونین از سرو ته یه چیزی بزنین یه کوچولو پس انداز کنین هرهفته برامیوه مثلا

مامانم و بقیه میگن اینکه ی کیلومیوه نمیخوره بعدا از عهده هیچی بر نمیاد 

هیچ وقت نزارحرف اطرافیانت رو اخلاق و زندگی و برخوردت باشوهرت تاثیر بزاره وگرنه زندگیت تباهه..هم اینکه هیچ وقت پیششون نگو نداریم میوه بخریم یا گوشت بخریم ..کمک که نمیتونن بکنن فقط جوش و غصه میخورن و ازسر دلسوزی حرفای سرد میزنن

2728
هیچ وقت نزارحرف اطرافیانت رو اخلاق و زندگی و برخوردت باشوهرت تاثیر بزاره وگرنه زندگیت تباهه..هم اینک ...

شاید دعوا امشبم  مقصر اصلی مامانم وحرفاش ک ...نهایت این شد

سلامتی همه الخصوص دخترم ومامانم صلوات   

اما خوب میدونن نداریم هی میگن فلانی اینجور فلانی اونطورگفته میگن شوهرت مردنمیشه میترسم آخرش بشه بعد ۳ ماه ک میگم چیزی میخوام این میشه وضعمون

البته شوهر کم غیر گریه وخود زنی خودش هیچ پیشرفتی تا الان نداشته اون ۲۵ ساله شه منم ۲۵ سالمه اما اون ۳ ماه بزرگ تره من ۷۳ شدم اون۷۲ سنامونم کمه 

شاید دعوا امشبم  مقصر اصلی مامانم وحرفاش ک ...نهایت این شد

مامانت از اول نميدونست به كي دختر شوهر داده؟ مي ذاشت يه مورد بهتر بياد .. الان وقتي حقوقش انقدر پايينه بچه دارم كه شديد تو اين شرايطتتون خب شوهرت چكار كنه! فقط با بي فكري جلو بري بعدش غرغر كني كه چيزي حل نميشه

2740
البته شوهر کم غیر گریه وخود زنی خودش هیچ پیشرفتی تا الان نداشته اون ۲۵ ساله شه منم ۲۵ سالمه اما اون ...

عزیزم خوب بنظرت چه پیشرفتی میتونه داشته باشه باوضع الان؟ همینکه همین کارو هم داره خداروشکر کنید اگه بیکاربود خوب بود؟سنشم کمه خب ..توکمکش کن همراهش باش نزار تواین اوضاع کم بیاره...مامانتم وقتی اینبارحرف زد بگو مامان شما یکم مرحم رو دلم باش نه اینجوری که باز من برم سرشوهرم دعوا کنم ..

البته شوهر کم غیر گریه وخود زنی خودش هیچ پیشرفتی تا الان نداشته اون ۲۵ ساله شه منم ۲۵ سالمه اما اون ...

تو سن کم افتاد تو مسئولیت ... میدونی کار تو مرغداری خیلی سخته

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم