2737
2739
عنوان

دعوا منوشوهرم سربی پولی

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 55 پست
دلم براش سوخت بيچاره ميگي چيكار كنه كليشو بفروشه؟خب خودت ميگي سركارم ميره باباش نداره كمكش كنه؟

نمیده بهش والا تو بانک پولاش خاک میخورن

سلامتی همه الخصوص دخترم ومامانم صلوات   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیده بهش والا تو بانک پولاش خاک میخورن

چکاره ست شوهرت؟حقوقتون میره کجا؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
2740

منم دقیقا عینه تو خواهر چهار روزه سر بی پولی دعوامون شده آقا به غرورو غیرتشم بر خورده کوتاه بیا نیست میگه وقتی میبینی ندارم نگو اینو میخوام اونو میخوام با وجود اینکه فقط درخواست کردم یه شاله تابستونی برام بخره باید بسوزیمو بسازیم 😔😔😔

برو بغلش کن ببوسش . بگو برای زحمتش ارزش قائلی

بگو توی سختی کنارش هستی 

فکرهاتون رو بذارین روی هم ببینین چطوری میتونین درامدتون رو بیشتر کنین مخارجتون رو کمتر کنین

گریه مرد خیلی تلخه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

جای اینکه نت بخری میوه بخر ک اون بدبختو ب گریه نندازی

بخدا همه همینن الکی دلسردش نکن الهی خدا مالت رو زیاد کنه این روزا یادت بره

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
منم دقیقا عینه تو خواهر چهار روزه سر بی پولی دعوامون شده آقا به غرورو غیرتشم بر خورده کوتاه بیا نیست ...

متولد ۷۸ خستی؟چرا اینقد زود ازدواج میکنید اخه

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2706