2733
2739
عنوان

مهمونی و مراسم سمت شوهر

647 بازدید | 69 پست

اینجور مواقع مادرشوهرتون به شما زنگ میزنه دعوت میکنه یا شوهرتون؟مادرشوهر من همیشه با شوهرم هماهنگ میکنه.منم ناراحت نمیشدم‌چون اینجوری اگه نخوایم بریم شوهرم راحتتر بهشون میگه که ما نمیایم.من باید بابت اینکه به من زنگ نمیزنه دعوت‌کنه ناراحت شم و‌نرم بنظرتون؟اخه اینجا دیدم خیلیا تاپیک زدن که فلانی به خودم زنگ نزد منم نرفتم.میگم نکنه من حالیم نیس.البته اینم بگم چون با اون یکی جاریم صمیمیه فک کنم به خودش زنگ میزنه اما برا ما رو به شوهرم خبر میده.من کلا صمیمی نیستم باهاش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا اینجا بیخودی به خانواده شوهر گیر میدن 

خانواده شوهر من هرکاری باشه به پسرشون زنگ میزنن مگر اینکه بخوان حالمو بپرسن. 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

نه مادر شوهر منم معمولا به شوهرم میگه و مادر منم به من. چه اشکالی داره؟ دقیقا به همون دلیلی که گفتی خوبه چون اگه نخواهید برید همسرت راحت تر از شما میتونه بگه نمیاییم

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
مال منم اینجوری بود عزیزم ،یبار نرفتم شوهرمم دفعه بعد گفت بخودش زنگ بزنید دیگه ازون ببعد اول بمن میز ...

واقعا چه لطفی داره؟!! چون میدونن قهر میکنین بهتون زنگ میزنن 🙄

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭