2733
2734
عنوان

مهمونی و مراسم سمت شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 69 پست

ول کن بابا ترو خدا. هر کسی یه شخصیتیداره. ولله به چه چیزهایی گیر میدین شما. تدایی تو این سایت من چیزهایی دیدم که واقعا دود از کله ام در میاده اون هم دود سبز😐😐😃😃😃 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ب شوهرم میگن .مثلا ی مراسمی خونه خاله شوهرم باشه ب مادرشوهرم زنگ‌میزنن.بعد اونم ب سوهرم‌میگ .من اولا ناراحت میشدم.ولی دیدم‌کلا واسه همه عادتشونه

ولی سمت فامیل خودم ب زن طرف زنگ‌میزنیم ب مردا ن 

نه بابا اینجا بیخودی به خانواده شوهر گیر میدن  خانواده شوهر من هرکاری باشه به پسرشون زنگ میزنن ...

اره من خودمم اینجوری راحتترم.به خودم بگن تو رودرواسی میمونم

2731
اره من خودمم اینجوری راحتترم.به خودم بگن تو رودرواسی میمونم

پس بیخیال 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

منم ناراحت میشدم مثلا فامیلای شوهرم میخاسن دعوتمون کنن به مادرشوهرم می گفتن بگو فلان عروستم بیاد، منم ناراحت میشدم می گفتم مگه من بچه ام ،هرکسی واسه خودش شخصیت داره من هم خونه دارم هم خونم تلفن داره پس بیزحمت بخودم بگن و اگرم نمیزنگیدن نمیرفتم، آدم باید واسه خودش شخصیت قائل بشه تا بقیه ام شخصیت قائل بشن

هیچ مشکلی هم نداری میخوای یه جوری اختلاف درست کنی بیخیال بنده خدا

جاری من این شکلیه یبار شوهرم به داداشش گفته بود شام بیاین اون نیومد گفت چرا من زنگ نزدم بهش

کلی اختلاق انداخت الان دیگه هیچ محلش نمیدم خب چه فرقی داره من بگم یا شوهرم

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
2740
عکس پلیز

عکس چی 😃😃😃😃از دود سبز کله ام .

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
منم ناراحت میشدم مثلا فامیلای شوهرم میخاسن دعوتمون کنن به مادرشوهرم می گفتن بگو فلان عروستم بیاد، من ...

اره فامیلاشونم به مادرشوهرم میگن اون به ما بگه.من بازم برام مهم نبود چون اینجوری اگه نمیخواستیم بریم راحت شوهرم به مامانش میگفت ما نمیتونیم.اما ماهم اینطوری هستیم که به خود طرف مستقیما زنگ میزنیم نه با پیغام فرستادن

منم ناراحت میشدم مثلا فامیلای شوهرم میخاسن دعوتمون کنن به مادرشوهرم می گفتن بگو فلان عروستم بیاد، من ...

همش بحث احترام نیست صمیمیت و فرهنگ افراد هست

تو فامیل ما و همسرم  کسی مهمونی داشته باشه به بزرگترین فرد میگه  و بعد بهش میگه  بچه ها عروس  داماد نوه و بقیه رو بگو   هیچکی هم بدش نمیاد به شخصیت کسی بر نخورده 

اما خب چرا  به غیر از فامیل ها

یه فرد غریبه اینجوری دعوت کنه ناراحت میشیم  خودمون هم غریبه بخوایم دعوت کنیم برا مهمونی تک تک به خونه هاشون زنگ میزنیم

التماس دعا
هیچ مشکلی هم نداری میخوای یه جوری اختلاف درست کنی بیخیال بنده خدا جاری من این شکلیه یبار شوهرم ب ...

اتفاقا جاری منم دقیقا بابت همین قضیه پشت سر من صفحه گذاشته بود با اینکه خودش هیچوقت این کارو نمیکرد از من توقعشو داشت