2733
2734
عنوان

مهمونی و مراسم سمت شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم با جاریم قطع رابطه ایم تقریبا.خواهرشوهرمم دعوتی میرم.از همون اول جاریم فتنه میکرد و بقیه رو باها ...

خیلی ها این‌مشکل و دارن 

منم هنینطور

ما زیاد رابطمون فاجعه نبود بچه دارشدم فاجعه شد 

خواهرشوهرم بعد دنیا اومدن بچم و با الفاظ زشت صدامیزد جاریم میخندید البته خودش ۳تابچه داشت که به اوناهم بدوبیراه میگفتن انقد بیغیرت بود صداش درنمیومد ازبس ازخواهرشوهرم حساب میبرد اما من تو شس ماهگی بچم دیگه طاقت نیاوردم و وارد جنگ بدی شدم الان یکساله کلا رابطه نداریم جاییم میبینمشون جواب سلامشونم نمیدم  

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
2728
منم دیگه اصصصلا دلم نمیخاد برم خونش

من هفته ای یبار میرم.چون نمیخوام قطع رابطه باشم.فقط همین.وگرنه مادرشوهرم ۹۰ درصد اوقات داره درو دیوارو نگاه میکنه انگار نه انگار اونجایی

خیلی ها این‌مشکل و دارن  منم هنینطور ما زیاد رابطمون فاجعه نبود بچه دارشدم فاجعه شد  خو ...

وا چه الفاظی؟ادم مگه رو نوه خانواده اسم میذاره؟!با همشون قطعی؟با مادرشوهر پدرشوهرتم؟من اینجا غریبم و کسیو ندارم.اون یکی جاریم خوبه نسبتا اونم یه شهر دیگه س کم میاد.پدرشوهرمم خوبه.بقیشون بخاطر جاریم با من مشکل دارن

2740
وا چه الفاظی؟ادم مگه رو نوه خانواده اسم میذاره؟!با همشون قطعی؟با مادرشوهر پدرشوهرتم؟من اینجا غریبم و ...

میگفت آشغال من کثی نکبت 

بعد میگفت نگو میگفت از دوس داشتنه 

یبار به دخترش گفتم جنجال بپا کرد  

روز دنیا اومدن بچم میگفتن چرا۱۳ دنیا اومده روز نحسیه 

دلم و خیلی شکستن

انا تلافی که نت کروم هزار برابر بدتر بود واسشون چون حیرت بغل کردن بچم و تو دلشون گذاشتم مادرشوهرم کلی طرف اونا بود منم کلانرفتم خونشون بعد ۶ماه پیعام دادن بیا فقط خونه ننه بابای شوهرم میرم فقط بخاطر شوهرم 

اما خوب ادبشون کردم مودب شدن 

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
تازه کلی ام جلسه و روضه و قرآن میره ولی به بچم رحم نداره

تاپیک اخرتو خوندم.جاریای توام لنگه جاری وسطی منن.از روز اول داشت دقمو میاورد تا به الان.فک کن هنوز وارد خونواده نشده بودم همه رو شستشو مغزی داده بودن با شوهرش علیه من.مادرشوهر و خواهرشوهرامم کلا طرفداری اونا رو میکنن.یبارم با جاریم دعوا کردیم جلو مادرشوهرم.اینجوری بهت بگم مادرشوهرمم مث جاریم میبینی خالی میبنده فقط برا اینکه بگه‌حق با جاریمه.منم الان کم کردم ارتباطمو اما قطع نکردم بحاطر شوهرم.جاریمم ببخشید یه سلیطه ایه دومی نداره.با اینکه هر کاری از دستش براومده کرده برا ناراحت کردنم و بقیه رو هم باهام بد کرده بازم اروم و راحت نیس.کلا تیغم تو چشمش.از هر چیزی استفاده میکنن با شوهرش پشت سرم‌حرف دربیارن.وای که چقد بدم میاد ازشون