2733
2734
عنوان

مامانایی که تو بارداری ویار داشتین تو رو خداااا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 83 پست
ببينم استارتر جان ويتامين بارداري هم ميخوري؟ از چه برندي؟

دکتر فعلا فقط یدوفولیک و ویتامین دی داده بهم

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
تا روی تخت اطاق عمل برای زایمان.بیچارم کرده بود

نگوووو😢😢😢😢😢

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست راستت زیر سر من

موز بخور و بیسکوییت خشکی ک شیرین نباشه حتما خوب میشی 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

عزيزم منم خيلي حالم بد بود مثل تو اب خوردن ارزو بود قيافم خيلي خسته بود حالت تهوع بدجور ولي تا سه ماه خيلي كم شد ديگه اول چهارم فقط اشتهام كمه ولي خداروشكر خوب شذه چاره چيه بايد تحمل كرد هفته پيش مطب دكترم بودم اونجا حالت تهوع گرفتم ياد ماه دومم افتادم😑

رها هستم ☺️
2731

من به و موز گاهی هم دمنوش زنجبیل و لیمو میخورم یه کوچولو تاثیر داره

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
عزیزم من ی هفته مونده ب زایمانم هرروز صبح بالا میارم البته ببخشیدا اما اصولا بعد چهارماه خوب میشه&nb ...

عزیزم به دکترت گفتی؟؟ خدا کنه خوب شم، فکرشم حس خفگی بهم میده

من خودم تيليت شده بودم  إخراس مجبور شدم سيرابي بخورم خوب شم

واقعا تاثیر داشت؟ خوردنش سخت بود؟

2740
سیرابی هم واسه ویار و معده  خوبه البته اگه بتونی بخوری  من که نمیتونم بخورم

فکرشم خفم میکنه

من سیرابی هم خودم تاثیر نداشت فقط مردم و زنده شدم تا تونستم بخورمش بوش مثل جهنم بود هنوز تو مشاممه  

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
بارداری قبل تا هفته ۲۴داشتم الانم هفته دهم دیگه خسته شدم اگه اونقدر بخواد طول بکشه دیوونه میشم

خوب دلی داشتی که بارداری قبلیت ویار داشتی بازم باردار شدی من که میگم دیگه عمرا

عزیزم من تا روز زایمانم حالم شدیدا بد بود هیچ قرصی برام اثر نداشت تااینکه دکتر قرص دمیترون  تجویز کرد برام مثله آب رو آتیش بود به دکترت بگو که طبق حالت تهوع و شرایط سن بارداریت  زمان و مقدارش رو تجویز کنه.فقط وقتی از زمان مصرفت میگذره باز حالت تهوعت شروع مبشه باید تمدید کنی عوارض هم نداره دخترم الان 1/5ساله هست خداروشکر مشکلی نداره ببخشید طولانی شد

عزیزم من تا روز زایمانم حالم شدیدا بد بود هیچ قرصی برام اثر نداشت تااینکه دکتر قرص دمیترون  تجو ...

میخورم اثر نداره

2706