2737
2739
عنوان

مامانایی که تو بارداری ویار داشتین تو رو خداااا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااااااا چه چيزا ني ني چيه بسلامتي؟

هنوز نرفتم سونو ان تی عزیزم

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2728

عزیزم من ی هفته مونده ب زایمانم هرروز صبح بالا میارم البته ببخشیدا اما اصولا بعد چهارماه خوب میشه 

سیرابی بخور اونم فقط تو خونه درست کن با اب و‌نمک ادویه نزن درسته بدبویه اما واقعا تاثیر داره

عزيزم باز هم در هر فردي با ديگري متفاوته اما تا حول و حول ٤ ماه بايد تحمل كني بستني بخور اب خنك بنوش

فقط خدا کنه زود بگذره

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2738
اخی من درکت میکنم خیلی سخته من هنوزم تهوع دارم  به مرور بهتر میشی  قرص دمیترون رو امتحان ...

دمیترون میخورم، اگه به خوراکیا فکر منم رسما میمیرم

بارداری قبل تا هفته ۲۴داشتم الانم هفته دهم دیگه خسته شدم اگه اونقدر بخواد طول بکشه دیوونه میشم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند