2737
2734
عنوان

مامانایی که تو بارداری ویار داشتین تو رو خداااا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 83 پست
بسلامتي انشالا ايران راحت ميگن

شمام بارداری؟ کجا هستین؟

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و بسلامتي و دل خوش بارتو بزاري زمين

مرسی عزیزم سلامت باشی😘😘

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

من اب و شیر هندونه سیب پرتغال طالبی مرغ گوشت و بستنی ویار داشتم ک فقط اب خوب شدم میخوام بقیش سرجاشه سبزیجات مغزیحات هم بالا میارم اینارو گفتم ب خودت امیدوار شی ببینی تنها نیستی من ترشی معده تلخی دهان سرگیجه هم داشتم تازه خوب شدن

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2728
من اب و شیر هندونه سیب پرتغال طالبی مرغ گوشت و بستنی ویار داشتم ک فقط اب خوب شدم میخوام بقیش سرجاشه ...

الان چند هفته ای؟ همشو هنوز داری؟

الان چند هفته ای؟ همشو هنوز داری؟

۲۴ هفتم سرگیجه تلخی دهان و خوردن اب خوب شدم گوشت و مرغ هم خیلی کم میتونم بخورم بقیه همچنان بالا میارم تخم مرغ میبینم دیگه نگم برات حسرت هندونه شیرین ب دلمه لب بزنم بیچارم معدم قبول نمیکنه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
ویتامین ب شیش بخووور

خوردم تاثیر نداره

2740