2733
2734
عنوان

قمر در عقرب

146 بازدید | 24 پست

سلام خانما راجب قمر در عقرب سوال داشتم

امروز میخواستم کاری رو شروع کنم که واجبه شروع کنم الان وقت ندارم برای بعد بزارمش اما اتفاقی توی اینستا دیدم قمردر عقربه و نباید شروع کرد کاری رو اما کار من خیلی واجبه باید سریع انجام بشه و قدم بزرگی توی زندگیمه

چیکار کنم درگیر نحسی قمر در عقرب نشم؟

ببخشید ک من جواب سوالتون نمیدونم 

ولی میشه بگید قمر در عقرب یعنی چی یعنی چیکار کنیم‌خوبه برااین روز چکارایی ن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببخشید ک من جواب سوالتون نمیدونم  ولی میشه بگید قمر در عقرب یعنی چی یعنی چیکار کنیم‌خوبه براای ...

والا بخدا خودمم نمیدونم امروز اولین بار تو اینستا دیدم میگفت نباید کاری شروع بشه ترسیدم خودمم

صدقه بدم یعنی مشکلی نیست دیگه برای شروع کردن؟چقدر باید بدم؟

دیشب تو ی کانال مذهبی نوشته بود ی روز بگذره از قمر در عقرب مشکلی نیست و همراه با صدقه باشه

حالا هرجور خودت حس میکنی بهتره همون کارو بکن

خدایا خودت بساز 🌱تو بسازی قشنگتره🌱
دیشب تو ی کانال مذهبی نوشته بود ی روز بگذره از قمر در عقرب مشکلی نیست و همراه با صدقه باشه حالا هرج ...

ببخشید من حامله ام امروز رفتم برای چکاب دکتر مشکلی برای بچه ام پیش نمیاد؟

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706