2733
2771
عنوان

لطفا منو برای طلاق راهنمایی کنین

603 بازدید | 51 پست

من و همسرم بعد از ی دعوای شدی تصمیم داریم طلاق بگیریم و الان همسرم از خونه رفته و من تو خونه موندم

می خوام بدونم باید چیکار کنم؟کار درست چیه؟طلاق چ جور تجربه ای؟

و گریزی نیست از زندگی...

خانواده هامون هم در جریانن.خانواده من تلاش کردن اوضاع رو آروم کنن اما خانواده اون باباش ب راحتی ب من میگه واست سخته طلاق بگیر

این ازدواج ازدواج دوم همسرمه

و گریزی نیست از زندگی...

اول بشینید باهم صحبت کنید عاقلانه به دور از تنفر و..... بعد اگر نشد مشاوره اگر نشد بزرگترها اگر دیگه کلا نشد طلاق

برای ظهورآقامون و عاقبت به خیری من یه صلوات مهمونم کنید دوستان مهربونم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول بشینید باهم صحبت کنید عاقلانه به دور از تنفر و..... بعد اگر نشد مشاوره اگر نشد بزرگترها اگر دیگه ...

ما دو ساله داریم تلاش می کنیم اما فایده نداره...خانواده همسرم باعث اختلافمون هستن و دست بردار هم نیستن.همیشه هم همسرم رو پر می کنن

و گریزی نیست از زندگی...
برای یه دعوا شدید..طلاق !!!..اگه هنوز حرمت ها حفظ شده امکان ادامه دادن هست عزیز..

این اولین دعوامون نیست.ما سه ساله ازدواج کردیم و دو سال تمام دعوا داشتیم.اللن بعد از ۶ ماه بازم دعوامون شده و واقعا ب این نتیجه رسیدیم ک باید طلاق بگیریم.حرمت بینمون شکسته شده و اینکه من اصلا ب همسرم اعتماد ندارم

و گریزی نیست از زندگی...
ما دو ساله داریم تلاش می کنیم اما فایده نداره...خانواده همسرم باعث اختلافمون هستن و دست بردار هم نیس ...

دلیل طلاق اول همسرتون چی بوده؟ 

برای ظهورآقامون و عاقبت به خیری من یه صلوات مهمونم کنید دوستان مهربونم.....

چی بگم گلم

طلاق خیلی  خوبه و عالی به شرطی که طرفت شیطان باشه

همسرت شیطانه؟

بعد از طلاق تو جامعه سنتی ما شرایط واسه یه زن بد میشه

من تو تهرانم وای به حال شهرستانا.

واقعا سخته پس تلاشت رو بکن تا زندگیت رو نگه داری

کاش میگفتی مشکلتون چیه

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
این اولین دعوامون نیست.ما سه ساله ازدواج کردیم و دو سال تمام دعوا داشتیم.اللن بعد از ۶ ماه بازم دعوا ...

شما هم ازدواجه دومته؟؟

خانواده همسرت چه راحت میگن طلاق بگیر فکر کنم واسشون عادیه

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
عزیزم طلاق اخرین راهه حفظ زندگی مهمتره

حفظ زندگی مهمه اما ب هدا من تو این مدت بیماری اعصاب گرفتم.شوهرم همش قول میده ی ماه خوبه و باز شروع می کنه...پنهانکاری می کنه،دروغ میگه و همه هم و غمش خانوادشه

با منم خوبه اما اولویت خوشحالی اوناست

و گریزی نیست از زندگی...
شما هم ازدواجه دومته؟؟ خانواده همسرت چه راحت میگن طلاق بگیر فکر کنم واسشون عادیه

من نه ازدواج اولمه...امروز همسرم ب من میگه اگه ادم درست و حسابی بودی باکوسی ک ازدواج دومشه ازدواج نمی کردی و اینجوری مثل کنه نمی موندی تو خونه اش

آره خانواده اش از خداشونه طلاق بگیره تا بتونه بیشتر در خدمتشون باشه

و گریزی نیست از زندگی...
2706