2737
2739
عنوان

عکس چت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 9995 بازدید | 217 پست
من قضاوت نکردم وای خدا گفتم اگه راست میگه خدا مشکلشو حل کنه اگه نه...این کجاش قضاوته؟؟؟؟؟بیخیال دوست ...

نه گفتی منکه باور نمیکنم چون عکس نفرستاد خب چرا بیخیال خیلی بهت برخورد حرف من خب حرف خودته این منم گفتم قضاوت نکنیم 

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
خانوم محترم فقط اسلام و مسلمان خدا رو قبول ندارن  چه مسلمان باشی یا نه ، خدا وجود داره و خواهد ...

میدونم خدا وجود داره وکسی خدا رو قبول داره و مسلمانه پس باید به قرانشم اعتقاد داشته باشه و قبولش داشته باشه . امیدورام تو چنین شرایط قرار نگیری بعد میفهمی همه چی به همون ۱۴۰۰ سال پیش ربط داره از دادگاه و همه چی . حالا تو میخوای تو دنیای امروز باشی یا نباشی

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم مردا خیلی هاشون شبیه به هم هستن . والا بخدا از غریضه اس  . چرا بعصی از خانما فکر میکنن ...

میگم چطور مردها بخاطر غریزشون خیانت میکنن و همه کار میکنن... ولی مگه عقل ندارن که فکر کنن به کارشون و عواقبش.... مگه خدا فقط غریزه رو به مردا داده؟ 

البته که حرفتون قشنگ بود گفتین همه مردا اینکاره هستن حالا بعضی خانوما متوجه میشن بعضی ها نه....

اما خدا به آدم جز غریزه، قدرت عقل و انتخاب داده، 

مگه ما غریزه نداریم، ولی چرا دنبال کثافت کاری نیستیم؟؟؟ چون شعور داریم عقل داریم وجدان داریم

ولی مردا یعنی نرا ندارن متاسفانه 

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
میگم چطور مردها بخاطر غریزشون خیانت میکنن و همه کار میکنن... ولی مگه عقل ندارن که فکر کنن به کارشون ...

عزیزم خدا به زنان وفاداری داده که نمیزاره دست از پا خطا کنن و به مردا غریزه  و تنوع طلبی . همینکه مردا تا یه خانمی رو میبینن دست پاچه میشن شماره و چشمک و فلان . و ما خانما تا یه مردی رو میبینیم خودمون رو جمع و جور میکنیم بخاطر حیا و وفاداریمونه 

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏
2731
میگم چطور مردها بخاطر غریزشون خیانت میکنن و همه کار میکنن... ولی مگه عقل ندارن که فکر کنن به کارشون ...

کاش سری به سایتای صیغه یابی بزنید تو گوگل که مردا ۵۰ ۶۰ ۷۰ هستن . مبگم ای خدا اینا هنوز توان دارن که برن با این و اون. جالبه میان تو نظرات میزارن خانم فلان خیلی خوب بود.انشالله دوباره میام استفاده میکنم . بگو روت میشه اینو بنویسی با این سنت 

[QUOTE=96360175]عزیزم خدا به زنان وفاداری داده که نمیزاره دست از پا خطا کنن و به مردا غریزه  و تنوع طلبی . همین ...[/QUOTE

فقط وجدان.... وجدان..... وجدان.... وجدان

کسی که وجدان نداره توی هر دین و مسلکی خیانت میکنه

و مردها بی وجدان ترین موجودات رو زمینن.....

روزی که خدا انسان رو آفرید گفت برتری انسان نسبت به حیوان به قدرت عقل و انتخابش.... 

پس ریدن به غریزه همشون

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
[QUOTE=96360175]عزیزم خدا به زنان وفاداری داده که نمیزاره دست از پا خطا کنن و به مردا غریزه  و ...

عزیزم زنان هم خیانت مبکنن تا دلت بخواد . از هر جنسی بدش رو داریم

2740
به نظر من مردي كه خيانت ميكنه بايد بميره 

👍👍🌹🌹🌹🌹

از خداشه من قهر کنم بشینه پای گوشی و تی وی... الانم که تصمیم گرفتم واسه طلاق..میگه طلاقت نمیدم

استارتر میگی پسر خالت هست خوب از مادرتون یا خالتون کمک بگیرید تا همسرتون رو به مشاوره ببرید با نشستن و غصه خوردن حل نمی شه تلاشتون رو بکنید که بعد اگه جدا شدید وجدانتون راحت باشه.

وقتی تو کشور اسلامی زندگی میکنیم وقتی خدا و ۱۴ معصوم رو قبول داریم پس دین ۱۴۰۰ سال پیش رو هم ق ...

دوست عزیز دین روقبول داریم ولی کورکورانه نه، خداوند زن رو عاطفی و مهر طلب آفریده فکر میکنی همین خدای مهربون به زن فرمان میده بشین و تماشا کن که همسرت چطور عشقی که مختص توست به دیگر زنان هدیه میده. ازدواج مجدد مربوط به زمان کوتاهی در صدر اسلام برای تحت پوشش گرفتن بانوانی بوده که همسرشون رو در جنگ از دست دادند نه مردان امروزی که زنی رو برای بچه داری و امورات منزل و چندین دوست دختر رو برای ارضا خوی حیوانی خودشون به نام دین زیر سر دارند. الان قوانین مربوط به دیه اصلاح شده چون باید شرع و عرف همگام هم در جامعه پیش برند و ناقض هم نباشند.

عزیزم خدا به زنان وفاداری داده که نمیزاره دست از پا خطا کنن و به مردا غریزه  و تنوع طلبی . همین ...

این حرف رو کی توگوشتون خونده که مردا اینجوری ان ولی زنا وفادارن؟؟؟اگه تو گوش مردا هم از اول میخوندن مردا هم وفادار و با حیا میشدن

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
این حرف رو کی توگوشتون خونده که مردا اینجوری ان ولی زنا وفادارن؟؟؟اگه تو گوش مردا هم از اول میخوندن ...

ببین خیلیا اومدن گفتن شوهرمون فلانه و بهمانه سر یه ماه نشده گندشون دراومد من از سال ۹۲ تا الان اینجا عضوم ولی چندبار کاربریم ترکید . ضمنا صحبت های انوشه و هلاکویی رو هم زیاد گوش میدم و هیچکس تو گوشم چیزی نخونده .فقط اینو میدونم که به مرد جماعت حالا هرکی باشه نباید اعتماد داشت . هرچی از زندگی یاد گرفتم به دخترامم یاد میدم که فردا به چنین مشکلاتی برنخورن

این حرف رو کی توگوشتون خونده که مردا اینجوری ان ولی زنا وفادارن؟؟؟اگه تو گوش مردا هم از اول میخوندن ...

کی گفته کسی تو گوشم خونده؟؟؟؟ برو یکم اطلاعاتتو ببر بالا عزیزم . مطالب روانشناختی درباره آقایون بیشتر گوش بده و بخون . تا مردا رو درک کنید تا بیچاره ها برای فرار از زن بی درک به دیگران پناه نیارن

2706