2752
2734
عنوان

عکس چت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 9995 بازدید | 217 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

و تو هنوز باهاش ادامه میدی؟

عزیز دلم مردا خیلی هاشون شبیه به هم هستن . والا بخدا از غریضه اس  . چرا بعصی از خانما فکر میکنن شوهراشون دست از پا خطا نمیکنن . همین خود من فکر میکردم شوهرم از زنا متنفره از بس از زنا بد میگفت . ولی متاسفانه دیدم میل داره چرا نه . خودش میگه من که معصوم نیستم منم عین بغیه مردا تنوع طلبم . حالا چرا شما میگید هنوز  موندی باهاش رو نمیدونم . مگر قراره هر مردی چت کرد فورا زنش طلاق بگیره . خب همین زنای طلاقی میرن با مردای متاهل چت میکنن و زندگی  دو نفر دیگه رو نابود میکنن . چرا ما وقتی تو زندگیمون مشکلی پیش میاد حلش نکنیم که زود نگیم طلاق و فلان . و جامعه با زنان و مردان طلاق بدتر نشه . و جالب اینجاست که بیشتر مردان طلاق هم میرن سراغ زنان متاهل و باعث نابودی زندگی اونا هم میشن لطفا به کسی بر نخوره ولی کاش یکم بساز باشیم کاش مشاوره بربم کاش حلش کنیم و بدونیم طلاق آخرین راهه برای ما

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏
نه بابا همش حذف میکنه.ولی اینقد پای گوشی میشینه که گوشی بدست خواب میره بعد من دیدم عکس گرفتم

خب عزیز من باهاش صحبت کن

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏
خب باهاش قهر کن ک بترسه

دقیقا یه مدت قهر کنه و سرد باشه تا حساب بیاد دستش . ولی خونه رو ترک نکن تحت هیچ شرایطی . فقط تو خونه بهش محل نده

عزیز دلم مردا خیلی هاشون شبیه به هم هستن . والا بخدا از غریضه اس  . چرا بعصی از خانما فکر میکنن ...

بعد ما زنا س چت بکنیم مردا میگن خوب طبیعیه ذاتشونه یا با اردنگی پرتمون میکنن بیرون؟ در حال س چتم خوابمون ببره نه یه بار نه دوبار

عزیز دلم مردا خیلی هاشون شبیه به هم هستن . والا بخدا از غریضه اس  . چرا بعصی از خانما فکر میکنن ...

اینقد هرزگی مرد رو توجیه نکنید 

ما خانمها هم میل به پسر زیبا و خوشگل داریم و خوشمون میاد 

هر زن و مردی میل به تنوع داره ولی مهمه که یکیو دوس داری و میری باهاش زیر یه سقف پس دیگه تکلیفت معلومه 

باید کنترل کنی و نگاهت فقط به اونی باشه که باهاته 

خیلللی سخته فقط باید قوی باشی و افسردگی نگیری..ولی اگه ی ذره امید داشتم میموندم..من خییلی گریه میکنم توانش رو ندارم دیگه

بعد ما زنا س چت بکنیم مردا میگن خوب طبیعیه ذاتشونه یا با اردنگی پرتمون میکنن بیرون؟ در حال س چتم خوا ...

مرد حق نداره این کارو بکنه زن هم حق نداره . این غریضه مرد هست ولی باید کنترل بشه . اگر کنترل نشه که ببخشید مرد با حیوان فرقی نداره و هرکی از راه رسید برنامه داره

2706