2733
2739
من گریه میکنم ولی هیچ وقت ناشکری خدارو نکردم حتی روزی ک بچمو دفن میکردن میگفتم خدایا تو بزرگی ب دل ن ...

آفرین دختر خوب.همین خوبه.توکل وامید.

من هم اسید فولیک وآهن میخورم .به خاطر خونریزی زیاد یه واحد خون بهم زدن با این وجود هموگلوبینم باید به دوازده برسه که دیروز تو آزمایش نه بود.وزنم هم باید بیارم پایین.میخوام برم پیش دکتر تغذیه.به خواست خدا تیر ماه باید برم تهران تا دکترم بگه که کی جنین فریز انتقال بدم.

من اینستا ندارم ولی سعی میکنم نصب کنم وتو این ختم دسته جمعی شرکت کنم.خودم هم به این مسائل اعتقاد دارم.ولی از وقتی فرشته هام از پیشم رفتن حوصله نکردم.

داشتم تو ماه رمضون ختم قرآن برای سلامتیشون میخوندم.

تا جزء هجده خوندم.درست روز نوزدهم بچه هام منو تنها گذاشتن.دیگه بقیه قرآن رو نخوندم.از دیروز هم شروع کردم به تمیز کردن خونه.شاید بقیه قرآن رو هم بخونم.میخوام باشگاه هم برم.توکل برخدا

خوشحال میشم باهم همصحبت بشیم تا وقتی دوباره مامان میشیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۴ساعت بچم کنارم بود ولی بخاطر این مریضی کوفتی اصلا دلم نمیومد ببوسمش پیش خودم میگفتم یه دفعه بچم مر ...

عزيزم

هيچ حرفى نمى تونم بگم بهت... مى دونم هيچ كلمه اى مرهم درد آدم نيست... تازه بعد از  يك مدت كه از اين مصيبت ميگذره و آدم تا حدودى تقدير رو مى پذيره، تازه مى مونه با ادامه زندگى چيكار كنه.... به همه چى شك مى كنه و ديگه به راحتى نمى تونه آرزوهاش رو تشخيص بده و اصلاً آرزو داشته باشه..... 😔

الان به اين فكر كن كه اين كوچولوهاى ما اون دنيا بزرگ ميشند و بدون سختى ها و دردهاى اين دنيا زندگى مى كنند و ما هم يه روز دير يا زود ميريم پيششون و بغلشون مى كنيم بالاخره 😭

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
2728
من گریه میکنم ولی هیچ وقت ناشکری خدارو نکردم حتی روزی ک بچمو دفن میکردن میگفتم خدایا تو بزرگی ب دل ن ...

بچه اولتون بود؟

ايشالا سال ديگه اينموقع دلتون شاد از خبرهاى خوب درباره نى نى بعديتون باشه 🤲

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
۳۸هفتع بودم گفتن نوار قلب بده اورژانسی سزارین شدم روز بعد دکتر اطفال اومد گفت اکسیژن کم داره انتقالش ...

متاسفم هیچی نمیتونم بگم فقط ازخدامیخام پسرت وبزودی بزاره تودلت مثل بقیه مامانای این تاپیک🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

2740
آفرین دختر خوب.همین خوبه.توکل وامید. من هم اسید فولیک وآهن میخورم .به خاطر خونریزی زیاد یه واحد خون ...

ختم قرانتو کامل کن .یه چیزی بگم من از وقتی بچم رفت واقعا ایمانم قوی تر شده همش دعا میخونم صلوات میفرستم

اخ من همیشه ازخدامیخام من وبچه های پارسال اخرین کسایی باشیم که بچمونوازدست دادیم  انشا...خدابهت ...

ممنونم عزیزم، واسم دعا کنید، وسیله هاشو میبینم دلم میخواد بمیرم، میترسم اگه بازم باردار شم و این بلا سرم بیاد دیگه طاقت ندارم

خدا از دلمون خبر داره ایشالله هوامون داشته باشه دیگه این اتفاق نیقته برامون

ایشالا ایشالا، دعا میکنم شماهم همیشه سلامت باشین و یه قند عسل صحیح و سلامت توی بغلتون بگیرین❤️

2706