2733
2734
سلام خوبین توروخدا راهنماییم کنین داغونم ۱۱فروردین ۳۸هفته بودم ان اس تی بد بود اورژانسی سزارین شدم چ ...

خدا بهت صبر بده بعد سه ماه میتونی اقدام کنی 

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۲۱ اردیبهشت نوزاد قشنگمو بعد از ۱۸ روز از تولد از دست دادم.تو ۳۲ هفته و ۵ روز اورژانسی سزارین شدم ...

عزیزم

بچه من هم دقیقا روز تولد نی نی شما بهدنیا اومد اما شب فوت شد

دردت رو میفهمم

خدا مرهمی باشه رو دلمون ایشالا

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
عزیزم بچه من هم دقیقا روز تولد نی نی شما بهدنیا اومد اما شب فوت شد دردت رو میفهمم خدا مرهمی باشه ...

عزیزم تسلیت میگم واقعا سخته خدا کمکت کنه یه نی نی سالم وناز بزاره تو دلت

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 
2728

سلام به همگی

من ۵ اردیبهشت ۹۹ توی هفته ۳۵ کیسه آبم پاره شده و زایمان طبیعی داشتم اما پسرم بعد یک روز توی دستگاه از پیشمون رفت، گفتن به خاطر فشار زایمان اکسیژن بهش نرسیده و قلبش نارسایی پیدا کرده، چون من آمپول بتا زده بودم توی هفته ۲۹، 

الان حال روحی خودم و همسرم داغونه، این اولین بچمون بود و کلی آرزو و امید واسش داشتیم، توی بارداریم کم کاری تیروئید هم گرفتم و الان هنوز نرفتم دکتر واسه چکاپ، کسی تجربه داشته و بعد چند وقت اقدام کردین واسه بارداری دوم؟ من هم دلم میخواد اقدام کنم و هم اینکه میترسم از اینکه بازم امیدم ناامید بشه

عزیزم تسلیت میگم واقعا سخته خدا کمکت کنه یه نی نی سالم وناز بزاره تو دلت

ممنون عزيزم 

الهى آمين 🤲

خدا نى نى شما رو هم سالم بده بغلت... بزرگ شدن و بالندگيش رو ببينى الهى 🤲

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
2740
سلام به همگی من ۵ اردیبهشت ۹۹ توی هفته ۳۵ کیسه آبم پاره شده و زایمان طبیعی داشتم اما پسرم بعد یک رو ...

اخ من همیشه ازخدامیخام من وبچه های پارسال اخرین کسایی باشیم که بچمونوازدست دادیم  انشا...خدابهت صبرمیده میفهممت عزیزم روزای سختی ومیگذرونی من خودم بعدیکسال هنوزاشکم براش میادفقط ازخدامیخام جاشوبزودی سبزکنه بعدازسه ماه اقدام کن 

خداصبرت بده عزیزم خدابزودی دلتوشادکنه چراعزیزم؟

۳۸هفتع بودم گفتن نوار قلب بده اورژانسی سزارین شدم روز بعد دکتر اطفال اومد گفت اکسیژن کم داره انتقالش دادیم شهر دیگه اونجا فوق تخصص اوردیم براش گفت ک رگ قلب ک ب ریه وصل میشده یه خورده چسبندگی گرفته درست نمیتونه نفس بکشه یه دارو بهش زدن گفتن اگه زیر این دارو ۴روز دووم بیاره انژیو میکنیم ولی طفل معصوم من دووم نیاورد روز دوم رفت دل مادرشم با خودش برد

۲۴ساعت بچم کنارم بود ولی بخاطر این مریضی کوفتی اصلا دلم نمیومد ببوسمش پیش خودم میگفتم یه دفعه بچم مریض میشه دکتر اطفال اومد گفتن بچه هاتون بیارین خواهرم بچمو بود دیدم دور کرد بخاطری سزارین شده بودم نمیتونست بلند شم از تخت تنها بودم خواهرم ک دور کرد ب زور بلند شدم رفتم اتاق نوزادان دیدم ب فرشته ناز کوچولو من اکسیژن وصل کردن همون لحظه از پیشم بردنش ۱روز باید میمونم تو بیمارستان اون ۱روز ۱۰۰روز برام گذشت پسرم رفت دیگه برنگشت وقتی ک دفنش میکردیم گفتم بچمو بیارین ببینم پسر کوچلو نازمو کفن کرده دادن. رو بغلم من تا بحال مرده از نزدیک ندیده بودم اولین باری بود ک میدیدم هیچ وقت فکر نمیکردم اولین مرده ای ک تو زندگیم قراره ببینم بچع خودم باشه پنجشنبه ها میرم سر مزارش زار زار گریه میکنم ک از خدا بخواه دل مادرش اروم بشه 😔😔😔😢

۲۴ساعت بچم کنارم بود ولی بخاطر این مریضی کوفتی اصلا دلم نمیومد ببوسمش پیش خودم میگفتم یه دفعه بچم مر ...

عزیزم خیلی سخته.واقعا دردناکه.میدونم ودرکت میکنم.

مطمئن باش حکمتی هست.باید صبور باشی.

میدونم این حرفهایی که میزنم تکراریه واطرافیانت بهت گفتن.اما چاره ای جز صبر نداریم.

ببین مثلا یکیش خود من که بعداز چند سال تو سی وهشت سالگی آی وی اف کردم ودوقلوهام رو توشش ماهگی از دست دادم.تقریبا سه هفته پیش بود.به خاطر شوهر وخانوادم پیششون خیلی ناراحتی نمیکنم اما از درون داغون شدم.به ای فکر میکنم که تو این سن بالا که دوباره میخوام آی وی اف کنم با این شرایط روحی آیا موفق میشم یانه.

آیا دوباره این اتفاق میافته یا نه.اما باز به خودم امید میدم و

میگم خدا بزرگه.بدون اراده اون برگی از درخت نمیافته.

شما هم باید خودت رو آروم کنی چون هیچ کس بهتر از خودت نمیتونه این کار رو انجام بده.باید به آینده امیدوار باشی.قبلا هم اینجا گفتم.برادرزادم هم سیزده روز سالم کنار پدر ومادرش بود ودکترها متوجه مشکلش نشدن.اما بعد متوجه شدن مشکل قلبی داره واونو بردیم تهران .اما بعد از آنژیو طاقت نیاورد.اما الان خدا یه فرشته عین همون دختر رو بهشون داده که نه ماهشه.مثل سیبی که از وسط نصف شده باشن.عکس نوزادی هردو رو که نگاه میکنم قابل تشخیص نیستن.

ببخشید زیاد حرف زدم.چون دل من هم خیلی گرفته.

نیاز به همدرد دارم تا پیشش حرف بزنم.

از من میشنوی سعی کن زودتر سرپا بشی تا خدا اون عزیز رو هم زودتر تو دل مهربونت برگردونه.

امیدوارم روزی برسه هردومون بیایم اینجا بگیم خدا جگرگوشه هامون رو دوباره بهمون برگردونده.

عزیزم خیلی سخته.واقعا دردناکه.میدونم ودرکت میکنم. مطمئن باش حکمتی هست.باید صبور باشی. میدونم این ح ...

من گریه میکنم ولی هیچ وقت ناشکری خدارو نکردم حتی روزی ک بچمو دفن میکردن میگفتم خدایا تو بزرگی ب دل نگیر ناشکری تورو نمیکنم ولی مادرم چکار کنم حس مادریمه نمیتونم گریه نکنم .بیا حال خودمون خوب کنیم تا خدا در رحمتشو ب رومون باز کنه . از نظر جسمی و روحی ب خودمون برسیم من بخاطری روحیم خوب شه لباسا بچمو کلا جمع کردم دیگه نگاهشون نمیکنم تصمیم گرفتم خودمو اماده کنم برا بچه بعدیم اگه خدا بخواد .یدوفولیک هم میخورم تا بعد۶ماه ک از زایمان گذشت اقدام کنم .اگه اینستا داری پیجreyhan_life_bahramرو فالو کن هر هفته سشنبه جمعه ختم صلوات دارن ک واقعا معجزه میکنه مادران چشم انتظار هم جزوه نیت هاش کامنت کرده خیلی برا روحیه هم خوبه

عزیزم میشه توضیح بدی ک چند سالته ک دکتر گفته بود بهت بعد از ۳ماه اقدام کن االان حاملگیت چند هفته هست

۳۱ سالمه بچه دوم سزارین اول همون موقع که رفتم بخیه هامو بکشم گفت از الان فولیک بخور بعد سه ماه اقدام کن  بعد سه ماه دوباره رفتم پیشش میخواستم مطمین شم که اگه اقدام کنم مشکلی پیش نمیاد باز ازش پرسیدم گفت خیالت راحت هیچ مشکلی پیش نمیادبعد دیگه چندتا ازمایش نوشت انجام دادم ولی خب بخاطر پایان نامم دو ماه دیگه صبر کردم بعد از ۵ ماه اقدام کردم که ۳ ۴ ماهی طول کشید الان وارد هفته ۲۰ شدم اگه خدا بخواد

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
2706