2733
2734
شاید چون طبیعی بودم البته پرولتونم میزنم . من دیگه هیچ ریسکی رو نکردم .  نزدی از عوارضش راحتی ...

خواهرمنم بتا زد اونم ضربانش بالا رفته بود نمیدونم حالا واقعابخاطراونه اره عزیزم بایدسزارین شم چون پارسالم بودم هی بهش میگم ترخدازودتربگیر بابا روزام باعذاب بااسترس نگرانیه گوش نمیده زود زودوزده ده تیر😔

@هدانا     @مصی70     @mehraaa    شما هجده هفته طول سرویکستون چن ...

برامن ۳۸بودعزیزم اره بین سی تا سی وپنج ودکترا میگن استراحت چون خطریه ولی سونودادم هفته ۳۳شده بود ۳۴ 

خیلی نگرانم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها خوبین؟رفتم سونو ان تی گف سالمه خداروشکر جنسیتم احتمالا دختره خدا جواب دعاهامو نداد هی ...

ای جانم مرضیه مبارکت باشه بسلامتی بغلش کنی عزیزم نگواینجوری خداخیلی دوستت داشته که نعمتشودوباره بهت دادمیدونم حق داری همه  دوسدارن اونکه ازدست دادن ودوباره بدست بیارن منم مثل توفکرمیکردم ولی خواست خداست انشا...داداشش هم بزودی میاد ولی به سونوان تی دل نبندبمنم گفت پسرهفته دوازده اخ که چقدرگریه کردم اب ازگلوم پایین نمیرفت دیگه نرفتم سونوتا هفته ۱۵که گفت دختر  الان التشون خیلی شبیه من سونوپیش شاکری رفتم  سرچ کنی میادتوتهران مشهورهفته ۱۱بایه درصدخطا میگه ولی برامن و۱۲هفتم اشتباه گفت وقتی گفت بهم پسر ناامیدنشدم یجوری میدونستم خدادلمونمیشکنه بهش پناه بردم گفتم دخترموبده 

2731

عزیزم تامیتونی درازبکش فقط ازدستشویی فرنگی استفاده کن سرپازیادنایست میخوابی هم بالشت بزارزیرپاهات بیادبالا 

ان تی37 بود ک مشکوک ب سرکلاژ بودم .استراحت کردم 15 هفته شد 45 . انومالی 18 هفته 42 بود عزیزم . . 

فقط استراحت کن عزیزم.اصلا کار سنگین و پله بالا و پایین نکن . حتما ب گفته دکترت گوش کن. اگه سرکلاژ بخواد حتما تشخیص میده گلم.

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
خواهرمنم بتا زد اونم ضربانش بالا رفته بود نمیدونم حالا واقعابخاطراونه اره عزیزم بایدسزارین شم چون پا ...

منم نمیدونم امروز رفتم چک شدم گفت تا 120 هم طبیعیه برای باردارا . یکم خیالم راحت شد خدارو شکر فشارم اوکیه نگران کننده نیست . 

بسلامت میاد عزیزم اصلا عجله نداشته باش و فکرشو نکن.دکتر بیشتر از ما حواسش هست 😊

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
مهرا  پرینازم مهرا ناامیدشدم.نمیتونم دیگه ازخدا بخوام

ببخشیدفکرکردم مرضیه هستی 

عزیزم فقط بخداتوکل کن بمنم همینوگفتن اول بابا حدسی میگن اخه شبیه همن از اخرهفته ۱۴به بعدمعلوم میشه انشا..همونی که میخای میشه اول پانزده هفتگیت برو اون موقع قطعی نه ان تی

مرسی عزیزم شما قبل از اقدام به بارداری چه آزمایشهایی انجام دادین؟ چند ماه قبل از بارداری فولیک اسید ...

من اقدامم طول کشید تقریبا ۱۰ ماه شد از این ۱۰ماه ۶ماهشو خوردم فولیک توهم بخور خوبه 

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
اون هفته سی وهفت بود چقدرمسخرن یعنی این دکترنبایدیکی وجاش بزاره ببین نشین سریع بروبیمارستان اونجادکت ...

خوبی مهرا جان اره دکتر دیگه معرفی کرد من الان رفتم همینجا دکتر تازه رسیدم  گفت که این مقدار دفع برای خانمهای باردار طبیعیه وجای نگرانی نیست ‌

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

[QUOTE=138770666]بچه هامن دوروزحالت تهوع دارم نمیدونم چرا میگن علائم پره اکلامپسی ولی من فشاربالا ندارم اخه نمیدونم چ ...[/QUOTE  من غذا میخورم سرگیجه میگیرم شاید بخاطر غذایی چیزی باسه

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
سلام بچه ها خوبین؟رفتم سونو ان تی گف سالمه خداروشکر جنسیتم احتمالا دختره خدا جواب دعاهامو نداد هی ...

خداروشکر سالمه عزیزم   من حتی بارداری پارسا که رفتم تقریبا هفته ۱۶ بودم گفت دختره