2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس داشته باشین که سریعا به بچه رسیدگی بکنین اصلا تب رو ساده نگیرین 

خوب مگ نمیگی اون بچه اا تو بیمارستان بودن رسیدگی مزکردن بهشون😭

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2728
شربت تقویتی حتما براش بگیر بهش بده سیستم ایمنی بدنش قوی بشه براش گوشت تو شیشه تا یه هفته درست کن بده ...

شربت تقویتی خوب چی میشناسید؟من بچه هام دو سال و دو ماهه و چهار ساله هستن.هیچی بهشون نمیدم...تازه پسرم کمبود آهن و ویتامین دی هم داره

چرا عزیزم ؟ 

خوب مام بچه داریم😭من همینجوری استرسی هستم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2740

بچه ها این تبی ک منجر ب فوت شده تب معمولی نبوده . استرسی ک باعث بشه بترسین نگیرین . ببرین پیش متخصص و راه درمانو  بدن بهتون . پاشویه و... اینا هم ک بکنین. نگران نباشین. وقتی بچه رو پارکی جایی میبرین حتماً دستاشونو بشورین تمیز . لباساشونو عوض کنین. مخصوصاً تابستونا. مخصوصاً شهرهایی ک خیلی اتباع خارجی حجوم میارن اونجا اونا باید بیشتر مراقب باشن. شهرهایی مث مشهد و قم و.... 

استرس زیادی بهم وارد شد

منم از وقت گرسنه بودم غذا بخورم استهام کامل کور شد

بچه ها این تبی ک منجر ب فوت شده تب معمولی نبوده . استرسی ک باعث بشه بترسین نگیرین . ببرین پیش متخصص ...

خوب میگه این بچه هام تو بیمارستان بودن اونجا متخصص داره رسیدگی میکنن😭

2706