2737
2734
همون که تواحمدآباده

نه وکیل اباد 

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
چرا به همه چی آلرژی داره وقتی حامله بودی اتفاقی افتاده 

داشتم یه تاپیک دیگه رو میخوندم یهو تاپیک شما رو دیدم وای بچه من هم دو روزه تب داره 8 ماهشه شبا مثل کوره داغ میشه پیش دوتا دکتر بردمش میگن ویروس گرفته و چند روز دیگه ابریزش و سرفه هم میکنه اما االان فقط میشه بهش استامینوفن بدی تبش تا 39 هم میره چیکارکنم؟بجز استامينوفن چجوری میتونم تبش رو بیارم پایین؟؟؟؟؟گفتن اگه تبش پایین نیومد باید ازمایش خون بده ببینیم توی خونش ویروس هست یا نه ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره قبول دارم بدردنخوره ولی ترسیدم بگم راستش یوقت یکی بچش حالش بدشداونجانبره طوریش بشه .من فکرکردم ش ...

من بچه بودم حالم بد بوده بردنم اونجا داشتن ب کشتنم میدادن 

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

اره منم وقتی خواهرزادمو بردم بیمارستان یه بچه دوساله بحاطر تب مرده بود ...جیگرم آتیش گرفت

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
2728
داشتم یه تاپیک دیگه رو میخوندم یهو تاپیک شما رو دیدم وای بچه من هم دو روزه تب داره 8 ماهشه شبا مثل ک ...

ببر یه متخصص خوب و حتما پاشویه کن و رو پیشانیش هم دستمال مرطوب بزار ،ایبوپروفن زود تر از استامینوفن تب رو پایین میاره فکر کنم

اره منم وقتی خواهرزادمو بردم بیمارستان یه بچه دوساله بحاطر تب مرده بود ...جیگرم آتیش گرفت

بیمارستان شیخ بود اونم؟

بیمارستان شیخ بود اونم؟

ن کردستان عراق

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
ن کردستان عراق

اها اونجا ها بیماری زیاده

2738
بچه کوچیک ۵ ساله یکی از دوستامون یه هفته پیش مرد همونجا تو بیمارستان ۲ تا بچه دیگه هم از تب مردن و ا ...

یاسی لطفا بگو اینده مامان بابای من چجوریع خیلی مهمه خواهر

عجب ،عجب،عجب