2733
2734
عنوان

تروخدا بیاید نظر بدید

147 بازدید | 30 پست

پسرم یسالشه یعنی خداشاهده دائما یا جیغ میزنه یا گریه ناراحتی اعصاب گرفتم نمیدونم چیکار کنم موقع کارهام با یه دست بغلش میکنم یه دستی کا  میکنم چیکار کنم بنظرتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چکار میکنی خوشش میاد و ساکت میشه همونکارو بکن

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

چیزی نیس عزیزم پسر منم اینجوری بود یعنی همه رو کلافه کرده بودانقد دکتر میبردیم میگفتن چیزی نیس فقط بعصی از بچه ها پرخاشگرن یه مدت بگذره خوب میشه

هرلحظه خدایاشکرت 💗💗
2738

برو روانشناس کودک حتما برو راهکار بده

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706