2737
2739
عنوان

مریضم منو کتک زد 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3956 بازدید | 177 پست
وای جولی جونم فکر نمیکردم نرس باشی چقدر به صورت مهربونت میاد عشقم😍

قربونت شم

صورتمو تیکه تیکه کرد پسره 

۲ متره قدش

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیمار منم چاقو کشید امروز  علاوه بر اون از موهام کشید و صورتمو خونی کرد

اصلا از نحوه ی تایپت میشه فهمید چقد ناراحتی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

پیش میاد؛بیخیال

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
2731
ااااخي استكهلمي؟ منم يه دوست خوب دارم استكهلم پرستار هست يه پسمل ناز هم داره

گوتنبرگ هستم 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
اصلا از نحوه ی تایپت میشه فهمید چقد ناراحتی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ پیش میاد؛بیخیال

دارم از ناراحتی دق میکنم

میترسمم دوباره باهاش کار کنم

نمیدونم چیکار کنم

2740
چ بی ادبی شما

اینحا بچه ی چارساله ی من یک‌ماه تو بیمارستان بیستری بود بچم اب شد روزی میخواست مرخص بشه خیلی خوشحال بود همش میگف چرا خانم پرستار نمیاد سرم رو از تو دستم در بیاره چند بار رفتم ب پرستار گفتم نمیومد اخری که‌اومد با یه منت و‌دعوایی محکمممم این سوزنو از تو دست بچه کشید بیرون

قربونت شم صورتمو تیکه تیکه کرد پسره  ۲ متره قدش

بنظرم سرپرستار، باید ی آقا میفرستادن سر وقتش،بهرحال بروز همچین رفتاری دور از انتظار نبوده،

حالا کی جوابگو شماست

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
قربون صورت مهربونت بشم کاش میشد سدیت کرد اینارو اول

فدای تو ❤️

وا چه خبرتونه هی میگید ایران بود فلان بود پرستارای ایران وحشین مردم ایران روانین واسه چی انقد راحت انگ میزنید شاید دور و برشما روانیا ریختن وگرنه ما ادم نرمال زیادی میبینیم که این همه سختی و فشار هنوز از پا درشون نیاورده

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2706