2733
2734
عنوان

مریضم منو کتک زد 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3960 بازدید | 177 پست
بی خیال موهاتون که نریخت؟

نه نریخت خدایی😂 اما لپم خون اومد

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه آرامبخش بزن بیحال شه

حق نداریم اخه 

همه چیزش روی رواله ثبت میشه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
دارم از ناراحتی دق میکنم میترسمم دوباره باهاش کار کنم نمیدونم چیکار کنم

وا اونجا اهنیت نمیدن ب این مسائل؟

واقعا باز شمارو میفرستن سروقتش؟

ای بابا

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
2731
والا تو ایران پرستارا پاچه میگیرن و میزنن

پرستارا خیلی زحمت کشن عزیزم صب تا شب باهزارتا مریض عصبی و بدقلق بدهن بی صبر با حال بد سنای بالا حرف گوش نکن میبینن و باید به همشون رسیدگی کنن فضای بیمارستان پراز شلوغی و استرس و صحنه های بده حق بدین گاهی بنده خداها صبرشون لبریز میشه ازخستگی بدخلق میشن

بنظرم سرپرستار، باید ی آقا میفرستادن سر وقتش،بهرحال بروز همچین رفتاری دور از انتظار نبوده، حالا کی ...

منم داد زدم که پرسنل مرد بذارید 

منو اروم کردن و گفتن نمیشه 

کارتو باید انجام بدی

این سری تا دیدیش مواظب باش کسی نبینه شپلق سیلس بزن تو صورتش یا لگد بزن وسط پاش حساب کار میاد دستش از ...

خخخخخخخخخ 

این سری تا دیدیش مواظب باش کسی نبینه شپلق سیلس بزن تو صورتش یا لگد بزن وسط پاش حساب کار میاد دستش از ...

بعدم یواش تو گوشش خیلی جدی بگو یکبار دیگه حرکتی ببینم ازت شب تو خواب میام خفت میکنم خدائیش اصلاح میشه 😐

وا چه خبرتونه هی میگید ایران بود فلان بود پرستارای ایران وحشین مردم ایران روانین واسه چی انقد راحت ا ...

منم تا حالا پرستار بد ندیدم

ادم اگه به دکتر و پرستار احترام بذاره اونا هم بهش احترام میذارن

بعضی ها بی ادبی میکنن یه جوری حرف میزنن انگار ارث بابا طلب دارن از کادر بیمارستان

ولی بازم بی ادبارو دیدم که پرستارا جوابشونو نمیدن

وا اونجا اهنیت نمیدن ب این مسائل؟ واقعا باز شمارو میفرستن سروقتش؟ ای بابا

بله

وظیفمه

جزو وظایف کاریمه

اسمم هم اونجاس

من مسوولشم 

منم داد زدم که پرسنل مرد بذارید  منو اروم کردن و گفتن نمیشه  کارتو باید انجام بدی

فکر نمیکردم اونجا هم اوصاع پرستاری انقدر بد باسه😔مدیریت پرستاری اونجا هم مثل اینکه ضعیفه

غصه نخور عزیز دلم

چسمای خوشگلتو با اشک خیس نکن😘

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢