2733
2739
عنوان

مریضم منو کتک زد 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3947 بازدید | 177 پست
از پرستاری راضی هستی ؟شرایطشو میدونم منظورم حقوقشه 

بله بد نیس

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ناراحت اینم که نمیذاشت کارمو انجام بدم وظیفمو درست انجام نتونستم بدم اعصابم خورده و کتک خوردم درد ...

یکی از دانشجوهای پزشکی تعریف میکرد؛تو بیمارستان چاقوکشی کردن و تهدیدشون کردن؛بیمارش مربوط به نزاع بوده

به این فکر کن ایران بودی با این موارد برخورد میکردی

اینجا همراه بیمار پزشکو چک و لگدی میکنه😀

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
والا تو ایران پرستارا پاچه میگیرن و میزنن

همه جا همینطوره

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2740
یکی از دانشجوهای پزشکی تعریف میکرد؛تو بیمارستان چاقوکشی کردن و تهدیدشون کردن؛بیمارش مربوط به نزاع بو ...

بیمار منم چاقو کشید امروز 

علاوه بر اون از موهام کشید و صورتمو خونی کرد

دروغ چرا من بودم یواشکی کلی میزدمش بعد داروشو دوبرابر میدادم 😐 مریض و روانیم خودتونین 😓

😂

خیر سوئدم بیمارمم سوئدیه 

ازونا دگ انتظار نمیرفت    ن بی شوخی پس داره جهانی میشه بی احترامی ب پرسنل بیمارستان    البت اوتیسم باز ی توجیهی داره اینجا من خواهرم میگه یارو 3 شب باتوم خورده بود عینکش شکسته بود رفته بود تو چشمش داداشش میخواست منو بزنهه ک چرا رزیدنته شیفت نمیرسه حالا من این وسط پشت تلفن اون ور اون تو هول و ولا اینم سر من داد و تهدید ب کتک  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2706