2737
2734
توی بالای  صفحه اینترنت  لینک رو کپی کنید و جایی که میخوایید بذارید    

چطور 🙆

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور 🙆

اگه با کامپیوتر میایی اون بالا هست که مثلا مینویسی گوگل  . اونجا وقتی میری توی تاپیکت میاد .. با موس بروی روی ادرس بالا که نوشته شده  با سمت راس کلیک کن گزینه کپی رو انتخاب کن  بعد کپی کن و هر جا خواستی بذار ..

اگه با کامپیوتر میایی اون بالا هست که مثلا مینویسی گوگل  . اونجا وقتی میری توی تاپیکت میاد .. ب ...

ببخشید عزیزم  تو تاپیکت  ...من با موبایل میام

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2728

فرستادم عزیزم💙ان شا الله که بشه همونی ک میخوای

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2738

خدا بزودی صاحب خونه تون کنه الهی🍀😇 یه جا توی نی نی سایت دیدم برای خونه دار شدن یه دوستی نوشته بودن چهل تا جمعه سوره دخان رو بخونین جواب مبده و خودشونم جواب گرفته بودن. اگه خواستین بخونین سوره کوتاهه زیاد وقت نمیگیره😊