2737
2739
عنوان

بازم کتک،بازم ظلم،بازم بیغیرتی پدرومادرم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2356 بازدید | 116 پست
اره عزیزم.۲ تیر زایمان کردم😘

ب سلامتی عزیزم..قدمش پر از خیر و برکت باشه براتون😍😍

تاپیکتو خوندم .گل پسرت خیییلی بامزس خدا حفظش کنه❤❤

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
عزیز دلم خواهر خوبم وقتی میبینی راهی برای جدایی نیس وقتی می‌دونی مشکلت بخاطر رابطی درسته الان نم ...

هرکاری براش میکنم بخدا کوتاهی نمیکنم،خودت دنبال بهونس،،،مادرشم اتیش بیارمعرکه س،،،،امروز جلو مامانم میگه هیچ کاری نمیکنه به خدای محمد قسم همممه کارای خونه رودوشمه شبا همه خوابن من تانصف شب مشغول بساب و بشورم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکاری براش میکنم بخدا کوتاهی نمیکنم،خودت دنبال بهونس،،،مادرشم اتیش بیارمعرکه س،،،،امروز جلو مامانم ...

عزیزدلم تنها چیزی ک میتونم بگم اینه ک اینجا ب ما بگو تا آروم بشی بعضی وقتا با این ک حق باتوئه ولی انگار هیچ راهی جلو پات نیست.

حرف بزن تا آرو بشی ولی دیگ فکر نکن بهش و خودت رو آزار نده

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
هرکاری براش میکنم بخدا کوتاهی نمیکنم،خودت دنبال بهونس،،،مادرشم اتیش بیارمعرکه س،،،،امروز جلو مامانم ...

این کارارونکن خواهرمن با بدنت ملایم ترباش بیشتر به خودت برس  خدای نکرده هزار جور بیماری میگیری ده سال دیگه خصوصا مشکلات پوکی استخوان و.مفاصل که توی خانمایی که زیاد بشوربساب میکنن شایع هست البته نه یه جوری که دوباره بهت حمله کنن بلکه یه جور ظریفی بعصی وظایف رو بذار به عهده خودشون 

خدمتکار شبانه روزی که نیستی  

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2742

طلا، پس انداز  هیچی نداری یکم قرض کنی بری یه خونه پایین شهر رهن کنی ؟ 

اینجوری حداقل میشی خانم خونه خودت ،و فقط کارای خونه خودتو میکنی 

حتی شده یه اتاق باشه ولی جدا از خانواده همسرت باشه ،یه زیرزمینی جایی

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2740
ب سلامتی عزیزم..قدمش پر از خیر و برکت باشه براتون😍😍 تاپیکتو خوندم .گل پسرت خیییلی بامزس خدا حفظش ...

سلامت باشی گلم.مرسی از دعای خوبت😍😘😘😘

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
خب تنهایی ک نمیتونم شوهرمم نمیذاره

راضیش کن دیگه ،بالاخره قلق شوهرت باید دستت اومده باشه 

از خوبیاش تعریف کنو خوبیاشو بزرگش کن ،در مورد آینده بچت صحبت کن ،همین نکته که کاربر عزیز زن شهریوری گفت باهاش صحبت کن که رابطه تو یه اتاق با وجود بچه اصلا خوب نیست ، دوروز دیگه بچت بزرگتر میشه شرایطتون سخت تر میشه ،اینمه حموم رفتن برات تو خونه مادرشوهرت برات سخته و ...

درمورد مامانشم بگو دوستش داری( حتی الکی) بگو مرتب بهش سر میزنیم و تنهاش نمیزاریم و ...

هر جور شده راضیش کن از اونجا برین ،بیشتر مشکلاتتون حل میشه 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

درکت میکنم عزیزم منم با خانواده شوهرم توی یک ساختمون زندگی میکنم

ولی سعی کن این مسایل رو تو رابطت با شوهرت دخالت ندی با همسرت مهربون باش سعی کن دلشو بدست بیاری خودت میگی اونم خیلی کار میکنه مطمئنا اونم ازین شرایط راضی نیست حتما اونم دوست داره یک خونه مستقل داشته باشه غرور یک مرد خیلی میشکنه وقتی نمیتونه مشکل خونوادشو حل کنه و بالاخره ناراحتیشو یک جا نشون میده.

نمیگم کار درستی کرده باهات همدردی میکنم ولی میدونم اگه باهاش همدل بشی و بهش محبت بیشتری بکنی شاید معجزه نشه و حتما شرایطتون بهتر میشه

دعا میکنم به زودی تو یه خونه مستقل زندگی کنی

تا وقتی خواسته ای نداری خواستنی هستی
Kari az dastam  bar nmiad  Joz ink bgam doat  mikonam Doa mikonam oza avaz she  ...

شما چرا اینقدر خانمی؟؟

و من چرا تو هر تاپیکی که شما هستی دوست دارم اینو بگم؟؟😊

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
من مدیر طراحی ی شرکتم عزیزم اما شماام میتونی از هنرت پول در بیاری

موفق باشی عزیزم،،،بعد ازسقطم سعی کردم خودمو نبازم،حتی اجازه ندادم مادرشوهرم یا مادرم اشکامو ببینن،بیشتربه خودم میرسیدم شوهرمم باهام بهتر بود ولی امروز نمیدونم چرااینجوری کرد،دلم میخواد همین الان جنازش بیاد

2706